تالار گفتگوی معتادان گمنام منطقه یک ایران
قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگوی معتادان گمنام منطقه یک ایران (https://tallar.nairan1.org)
+-- انجمن: راهنمای کارکرد قدم (https://tallar.nairan1.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: قدم اول (https://tallar.nairan1.org/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ (/showthread.php?tid=17)

صفحات 1 2

قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ - Admin1 - 17-01-2019

ما دیگر نمی خواهیم به طریق گذشته زندگی کنیم . دیگر نمی خواهیم احساسات مان مانند گذشته باشد . ما با تسلیم شدن خود را از شر تمام راه های گریز خلاص می کنیم . فقط  و فقط پس از آن است که کمک به ما برای بهبودی از این بیماری ، میسر می شود .

RE: قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ - Hoseyn.t - 17-01-2019

ابتدای ورود به برنامه ، تسلیم واقعی بودم ، اما با افزایش پاکی خودم صاخب نظر شده و از تسلیم خارج شدم ، نتیجه تسلیم بودن سالهای اول پاکیم حال بسیار خوب و روحانی بود و نتیجه عدم تسلیم در حال ، بالا پایین شدن دقیقه ای ، بین عدم تسلیم و استقلال فکری فقط یک تار مو فاصله است و در عمق ....‌..‌.

RE: قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ - ali h - 17-01-2019

اگرباتسلیم کامل شروع کنم زندگیم وفق مراد خود وجامع میشود ودیگرنیازبه هیچیزندارم ولی یک بیماری دارم پیشرونده وکشنده هروز زودترازمن بیدارهست یعنی همیشه درحال فعالیت هست هروزبه شکل وفرم خاص درمیایدومن راوادار میکندکه هروز به روزشوم یعنی تسلیم برنامه باشم

RE: قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ - Niko_a - 17-01-2019

نتیجه تسنلیم باز شدن دریچه بهبودی دور شدن از انزوا و تنهایی دوری از خودمحوری داشتن ارامش جنگ نکردن با خود و دیگران
مقاومت نکردن در برابر تغییر صلح و ارامش درون و بیرون پذیرش بیماری اعتیاد
اگر تسلیم واقعی باشم وارد سیکل بیماری اعتیاد نمیشوم ....

RE: قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ - Ali64 - 17-01-2019

سلام
من اگر تسلیم کامل باشم راه برای گرفتن دستی که برای کمک به سوی نیروی برتر دارز کرده ام را باز بگذارم وبا گرفتن کمک بتوانم نواقصم را برطرف کنم و زندگی سالم وداری کیفت قابل قبولی داشته باشم

RE: قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ - asghar - 18-01-2019

سلام
من که فکر نکنم کامل بشه تسلیم شد
اما اگه راجب یه موضوعی تسلیم کامل بشم اونجاس که بزرگ مهربون وارد میشه و نتیجه روحانی

RE: قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ - mostafa - 18-01-2019

تمام منظور از قدم یک تسلیم شدن است کلمه تسلیم یعنی صبر که درکنارش امید نمایان میشود اگه من تسلیم واقعی باشم به صلح وآرامش درونی میرسم واین احساس باعث میشود ازتمام چون وچرا وبهانه های پوچ دست بردارم وهمیشه شکر گزار خداوند باشم

RE: قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ - zahra_d - 19-01-2019

زمانی که تسلیم کامل شوم دست ازخودمحوری برمیدارم وخواست خداروتوزندگیم به اجرامیزارم تسلیم کامل یعنی اشتباه نکردن یعنی به وسوسه بهاندادن یعنی به عواقب کارفکرکردن یعنی باکله خودم جلونرفتن یعنی مشورت کردن یعنی صداقت داشتن زمانی که تسلیم باشم ارامش دارم ودنبال چون وچراهانمیرم

RE: قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ - Sheida-Sh - 19-01-2019

وقتی تسلیم شدم.بهترین ها در زندگی اتفاق می افتد به آرامش درونی می رسم.دست از جنگیدن بر می دارم و خواست خود را با خواست خداوند تغییر می دم.و خداوند همیشه بهترین ها رو بر سر راه من قرار میدهد

RE: قدم اول سوال 51 : اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد بود ؟ - s.mojtaba - 10-02-2019

اگر تسلیم کامل برنامه شوم اولین چیزی که بدست می آورم آرامش است . وقتی من آرام باشم میتوانم تمام برنامه های بهبودی را یکی یکی مرتب انجام دهم و در مسیر بهبودی قرار بگیرم.