امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل شهامت
ایمان نویافته ما در آینده به عنوان اساس مستحکمی برای شهامت عمل میکند.

معتادان گمنام جای ترس نیست ! رویارویی با زندگی آن طور که هست ، بدون مصرف مواد همواره آسان نیست. بهبودی مستلزم چیزی فراتر از فعالیت سخت است؛ مستلزم میزان زیادی شهامت است.

نیرویی برتر دارم که در همه شرایط از من مراقبت میکند . امروز با دانستن این موضوع ، برای به دست آوردن روحیه شهامت تلاش میکنم.
پاسخ
در گذشته هیچ درکی از شهامت نداشتم و همیشه حماقت میکردم و فکرمیکردم که شهامت دارم ولی امروز وقتی از اصول روحانی که در انجمن معتادان گمنام با آشنا شدم و درکی هر چند کم پیدا کردم و از آن استفاده میکنم به من شهامت میدهد
پاسخ
شهامت در برنامه یعنی نترس باشم و بی باک و یک کاوگشگر تا توقف نکنم حرکت رو به جلو داشته باشم زمانیکه این مسیر گفته شده دنبال شود ایمان من رشد خواهد کرد ...
پاسخ
در جهت پاکی مداوم و زندگی میبایست شهامت رویارویی با مسائلی که پیش میآید را داشته باشم
شهامتی که در قدم چهارم بدست آودرده ام ، چراغی است در دستم که به کجا خواهم رفت
شهامت اقرار کردن به من این فرصت را میدهد که در مسیر بهبودی راختتر حرکت کنم
پاسخ
باسلام ادب احترام 

شهامت یعنی اینکه من در مقابل برخلاف اعقاید خودم و باورهای خودم که در گذشته داشتم رو تغییر بدم وبپذیریم که من‌کامل نیستم گاه خود در اشتباه هستم شهامت رو بروشدن به خود واقعی درونی هرشخص و خود را بپذیرد و قبول اشتباهات یعنی شهامت  
باتشکر
پاسخ
شهامت موجب می شود که به نقاط تاریک وجودم دست یابم وبا تمرکز روی آنها به سمت روشنی حرکت کنم با شهامت به آنچه که خداوند برایم در نظر گرفته نزدیک تر

خواهم شد و محکم تر بر قسمت های دیگر بهبودی گام  برمی دارم و در نهایت به سوی بیداری روحانی حرکت می کنم.
پاسخ
شهامت نیاز به تمرین و ایمان دارد و یکباره نمی توانیم به شهامت کامل برسیم ، به مرور با کارکردن روی خودمان و گذاشتن ترس های مان به کنار و کمرنگ کردن آنها و اصل ایمان و درخواست کمک از نیروی برتر می توانیم آنرا تجربه کنیم .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان