تالار گفتگوی معتادان گمنام منطقه یک ایران
قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگوی معتادان گمنام منطقه یک ایران (https://tallar.nairan1.org)
+-- انجمن: راهنمای کارکرد قدم (https://tallar.nairan1.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: قدم دوم (https://tallar.nairan1.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- موضوع: قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ (/showthread.php?tid=33)

صفحات 1 2

قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ - Admin1 - 25-01-2019

به عنوان یک معتاد ، ما همگی مستعد این هستیم که بخواهیم همه چیز به یک باره اتفاق ییفتد . اما مهم است به خاطر داشته باشیم که قدم دوم یک فرآیند است و نه یک اتفاق .

اگر ما انتظار بهبودی پابرجایی داریم ، قدم دوم برای مان ضروری است.

RE: قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ - Hoseyn.t - 25-01-2019

به کارایی برنامه ، به خط به خط اصول ، به سپردن ، به ، ما بهبود پیدا میکنیم ، به نیروی برتر بدان گونه که خود درک میکنم
به این که مادامی که این راه را دنبال کنم از هیچ چیز واهمه ای نخواهم داشت

RE: قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ - Ali64 - 25-01-2019

سلام
من امروز باور دارم با کمک انجمن درکم را از نیروی برتر بالا ببرم و همچنین بتوانم نواقص اخلاقی خود را برطرف کنم و باور دارم با قبول اصول انجمن روند ایمان اوریم روز به روز بهتر شود

RE: قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ - mostafa - 25-01-2019

ایمان دارم که با اصول برنامه حرکت کنم وبه تعادل برسم ایمان به صداقت وپذیرش خودم همانگونه که هستم ایمان به قبول کردن اصول معنوی وروحانی برنامه تاکمک کنم روز به روز ایمان درمن تقویت شود وبا رعایت کردن اصول به صلح وآرامش درونی برسم

RE: قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ - شاهین - 25-01-2019

درکل هر چیزی که در برنامه تا امروز برایم قابل لمس بوده باور دارم و قویترین انها تاثیر کمک یک معتاد به معتاد دیگر است ولی خیلی وقتها باورهای من در حد تئوری و بستگی به شرایط اعتیادی همانروز من دارد و نسبی است.

RE: قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ - امیر - 26-01-2019

سلام
متاسفانه من هیچ امیدی ندارم وهمین باعث میشود باوری هم نداشته باشم

RE: قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ - محمد -RSH - 26-01-2019

به اينكه برنامه كار ميكند ،اينكه با كار كردن درست قدم دوم وعملكرد آينده را خوب ميبينم بايد قدم ها را ادامه داد تاروز به روز كيفيت بهبوديم بهتر شود ،كيفيت بهبوديم در اينصورت بهتر ميشود كه من اميدوارانه زندگى كنم. من اميد دارم به رهنمودهاى راهنمايم ،من اميد دارم به جلسات وپيماى كه از جلسات براى من جارى ميشود.

RE: قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ - zahra_d - 26-01-2019

من به این باوررسیدم تازمانی که قدم کارکنم جلساتم ومرتب برم واصول برنامه رورعایت کنم وقدم هاروتوزندگیم به اجرابزارم پاک میمانم وزندگیمم روزبه روزبهتروبهترمیشود

RE: قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ - ali h - 28-01-2019

اصول روحانى برنامه صداقت روشن بينى وتمايل وشركت درجلسات كاركردقدم واعتمادكردن به نيروى برتر وارتباط بادوستان بهبودى و مشورت گرفتن وبه اجرا گذاشتن قدمها در زندگيم وتاثير ان درمراحل فرايند بهبودى كه با تعقير باورها شكل گرفتن راباوردارم

RE: قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟ - Sheida-Sh - 29-01-2019

من به این باور رسیدم که یک نیروی مافوق تمام نیروها منو هدایت میکنه.و همین طور میدانم که با درست قرار گرفتن در سر جای خودم بهترینها مال من خواهد بود