خطا‌‌ها‌ی زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 906 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 906 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم نهم سوال 21 : آیا جبران خسارتی دارم که جهت ادامه آن مشکل پیدا کرده باشم ؟
قدم نهم سوال 21 : آیا جبران خسارتی دارم که جهت ادامه آن مشکل پیدا کرده باشم ؟ چه کاری انجام می دهم که دوباره خود را نسبت به آن متعهد کنم ؟

در ادامه جبران خسارت ما ممکن است به مسئله ای مثل این بر بخوریم ، که مثلا به یک موسسه مالی بدهکاری داشته ایم که هنگام جبران خسارت قرار گذاشته ایم هر ماه مبلغی به آن ها بر گردانیم ، اما حالا یک سال از آن تاریخ گذشته ، احساس می کنیم که پرداخت ماهیانه این مبلغ از درآمدی که برایش زحمت بسیار می کشیم آن قدر هم از لحاظ روحانی ما را اقناع نمی کند ، بخصوص اگر قرار باشد که این اقساط ماهیانه چند سال دیگر طول بکشد .

پرسیدن یک سوال ساده از خود ، می تواند کمک کند تا ما به جبران خسارت خود ادامه دهیم : به چه اندازه می خواهیم که آزاد و رها باشیم ؟ ادامه بهبودی در تمام ابعاد و مفاهیم ، که شامل جبران خسارت نیز می شود ، باعث می گردد تا آزادی ما روز به روز بیشتر شود .
پاسخ

پیام‌های این موضوع
قدم نهم سوال 21 : آیا جبران خسارتی دارم که جهت ادامه آن مشکل پیدا کرده باشم ؟ - توسط Admin1 - 23-04-2019, 10:47 PM

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان