خطا‌‌ها‌ی زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 906 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 906 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم نهم سوال 22 : طرح هاو برنامه های عاجل و آنی من برای جبران خسارت از خودم چه هستند؟
قدم نهم سوال 22 : طرح ها و برنامه های عاجل و آنی من برای جبران خسارت از خودم چه هستند ؟ آیا اهداف بلند مدتی دارم که بتوان آن را به نوعی جبران خسارت از خود تعبیر کرد ؟ آن ها چه هستند ؟ چه اقداماتی می توانم جهت تداوم آن ها انجام دهم ؟

عشق و تحمل ما دیگر شامل خودمان نیز می شود . ما در قدم هشتم با بعضی از مسائل در رابطه با جبران خسارت از خودمان آشنا شدیم . حال وقت آن است که تشخیص دهیم تا کنون از خود جبران خسارت کرده ایم و شاید بتوانیم راه های جدید یا مسائل جدیدی برای ادامه این کار پیدا کنیم . ما از طریق قطع مصرف مواد مخدر و شروع به کارکرد قدم ها ، جبران خسارت  از خودمان را به خاطر اعتیادمان آغاز کرده ایم .

همین دو کافی هستند تا مقدار زیادی از صدمات روحی که به خود زده ایم ، تسکین یابند.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
قدم نهم سوال 22 : طرح هاو برنامه های عاجل و آنی من برای جبران خسارت از خودم چه هستند؟ - توسط Admin1 - 23-04-2019, 10:53 PM

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان