امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم دوازدهم سوال 18 : چگونه می توانم اصول را در زمینه های مختلف زندگی تمرین کنم؟
این قدم از ما می خواهد که اصول را در همه امور زندگی به کار بندیم ، اکثر ما دوست داریم که مسائل شغلی ، روابط عاشقانه ، یا قسمتی از زندگی خود را از این قاعده مستثنا کنیم ، چون مطمئن نیستیم که اگر اصول روحانی را تمرین کنیم به خواسته های خود دست پیدا کنیم .

ما باید اصول روحانی را تمرین کنیم . احتمالا حق انتخاب های زیادی جهت اقدام ضمن رعایت اصول وجود دارد . مهم این است که ما طبق اصول رفتار کنیم .
پاسخ
بشخصه وارد این مسیر روحانی شده ام ،مسیری که توام به رهایی ، عشق و زندگی است ، قدم دوازدهم میگوید تلاش کن که این اصول را در تمام امور زندگی به اجرا دربباور ، زیرا با اجرای آن است که درک بهتری از آن پیدا میکنیم ، میبایست از خولق و خوی گذشته فاصله گرفت ، نمیتوان در محیطهای دیگر همان رفتار مخرب گذشته را داشت و در برنامه الگوی بهبودی را سرلوحه قرار داد ، این دو موضوع کاملا با یکدیگر در تضادن
پاسخ
با کارکرد 12 قدم و 12 سنت و 12 مفهوم خدماتی معتادان گمنام ، با اصولی آشنا می شوم ، که می توانم آنها را با تمرین و تکرار در زندگی روزمره خود چه در داخل انجمن و چه در

خارج از انجمن ، محیط کار ، خانواده ، جامعه و ... به کار برده و از آنها استفاده کنم ، درک این اصول به مرور و گذشت زمان برای ما امکان پذیر و با تمرین و تکرار قابل استفاده اجرا

می باشد.
پاسخ
با تمرین و تکرار و خود را چک کردن که چگونه میتوانم بهتر عمل کنم
پاسخ
انتخابی عمل نکنم - همه جا فرصت اشتباه را بدهم - این اصول را در کار ، جلسه ، خانواده و اجتماع به جدیت کار کنم تا بتوانم حالت روحانی داشته باشم - زمانی که اشتباه می کنم به آنها اقرار کنم

و مشورت بگیرم  - هر روز درک خودم را از خداوند بالا ببرم - به هدف اصلی برنامه فکر کنم و خدمت کنم - پذیرش پیدا کنم - با خدمت کردن می توانم قسمت مهمی از جبران خسارت خود را انجام بدهم .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان