امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم دوم سوال 1 : امروز من به چه چیزهایی امید دارم؟
امیدبه این دارم که خدایی مهربان همیشه درکنارم هست امیدبه اینکه باوجودمشکلات وسختی هازمانی که رواصول باشم ارامش دارم (مادامیکه این راه رادنبال کنم ازهیچ چیزواهمه نخواهم داشت)

امیدبه اینکه خداهمیشه درکنارم هست وامبدبه اینکه باوجودمشکلات وسختی هاارامش ودارم مادامیکه این راه رادنبال کنم ازهیچ چیزواهمه نخواهم داشت

امیدبه اینکه خداهمیشه درکنارم هست وامبدبه اینکه باوجودمشکلات وسختی هاارامش ودارم مادامیکه این راه رادنبال کنم ازهیچ چیزواهمه نخواهم داشت
پاسخ
امروز به همه چیز امید دارم 

به اصول برنامه که برای کار میکند - به خداوند که دستم را میگیرد - به راهنمایم که مسیر بهبودی را نشانم میدهد - به جلسات - به تازه واردی که نشون میده اونور داستان خبری نیست -

به بازگشت سلامت عقل -
پاسخ
امروز به آینده امیدوارم و اینکه می توانم گذشته خود را جبران کنم ، فقط برای امروز زندگی می کنم و حسرت گذشته را نمی خورم و سعی می کنم آینده خود را بهتر بسازم و تلاش

می کنم در کنار دوستان بهبودی در مسیر بهبودی باشم .
پاسخ
با سلام
امروز امید دارم اگر در شرایط سختی قرار گرفتم از ابزارهای گذشته استفاده نکنم امید دارم صفحات نا کارآمد و پوسیده کتاب زندگیم دور بریزم و از ایده های نو استفاده کنم.
پاسخ
با سلام....
امروز این را فهمیده ام مادامیکه به برنامه NA اعتماد کنم میتوانم امیدوار باشم.
امروز امیدوارم به یک شخصیت استاندارد برسم_به نقاط آسیب پذیر شخصیتم پی ببرم_به رسیدن جایگاه واقعی یک انسان،یک پدر،یک همسر،یک همکار متعادل امید دارم.امید دارم در خانواده و جامعه شخصیتم را به شخصیت دیگران گِرِه نزنم.امید دارم بدون ترس هر تصمیمی که برای بهبودیم لازم است را بگیرم.از اشتباهات تکراری و خسته کننده پرهیز کنم.

بهترین امیدواری من اینستکه بطور کلی زندگیم از این که هست بدتر نخواهد شد.

امید یک منبع انرژی و یک کیفیت ست که باعث میشود من با انرژی بیشتر و انگیزه بیشتر حرکت کنم.سلامت عقل به معنای این نیست که همه چیز درست خواهد شد شاید بعضی چیزها اصلا درست نشود بلکه سلامت عقل به این معناست که من زندگیم را همینطور که هست میپذیرم و در هر موضوعی تصمیم متناسب و متعادل با همان موضوع را میگیرم.
من امید را اینجوری فهمیدم.....‌
امید انرژی حاصل از اعتماد و ایمان به برنامه و باور به چشم اندازی مثبت به آینده است و کاملا کسب کردنی ست.

هر کجا نا امید هستم حتما سِرِ روشن بینی را بُریده ام.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان