امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم سوم سوال 27 : نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من است؟
متوجه می شویم که اگر بگذاریم ، همان نیرویی که ما را به این برنامه آورده است ، راهنمایی ما را همچنان ادامه خواهد داد . به آهستگی ترس فلج کننده و نومیدی را از دست می دهیم . طریقه زندگی ما ، گواهی بر اثبات این قدم است .

ما از پاک زندگی کردن خود لذت می بریم و طالب ارمغان های دیگر NA هستیم .
پاسخ
با تسلیم بودن و باور کردن او مرا هدایت میکند
پاسخ
تمایل مبحثی است که باید در وجود من نهادینه شود.پس تا زمانیکه من تمایل نداشته باشم خداوند تمایلی برای ورود در زندگی من ندارداگر تمایل از خودنشان دهم و سهم خود را انجام دهم ؛ خدا شرایطی را بوجود می آورد تا سکان زندگی مرا در دست گیرد. مثال من تمایل به قطع مصرف پیدا کردم خداوند علاوه بر قطع مصرف بهبودی را بمن هدیه وراه را برایم هموار ساخت. وقتی مشورت میکنم و تصمیم میگیرم دقیقا نقطه ایست که خداوند مراقب زندگی من است
پاسخ
خداوند همیشه مراقب من بوده و هست . اینکه چگونه از اراده و زندگی من مراقبت میکند بستگی به من دارد که آیا این اجازه را به او میدهم که وارد زندگی من بشود یا خیر؟

وقتی نگاه میکنم که امروز زنده ام و دیگر نیازی به مصرف مواد ندارم یعنی خداوند مراقب من است . وقتی بارها بارها مرگ را بر اثر تصادفات ، کشیدن مواد مخدر ، درگیری های فیزیکی و...

به چشم دیدم ولی هنوز زنده ام یعنی خداوند حواسش به من هست . وقتی امروزه برای بهبودی خودم تلاش میکنم و خدمتگزار تازه واردین هستم یعنی دست خدا بر شانه های من است . 

خداوند همیشه و همه جا از من مراقبت میکند

خداوند خیلی جاها میتوانست مچ مرا بگیرد ولی دستم را گرفته
پاسخ
از راههای بی نهایت .انجام دوازده قدم.رعایت اصول برنامه
پاسخ
همانطور که دست مرا گرفت و از منجلاب اعتیاد فعال و مصرف مواد مخدر نجات داد ، و همانطور که همیشه تا به این مقطع بهبودی مرا یاری نموده ، در قدم سوم نیز وجودش را در

زندگی بسیار بیشتر حس می کنم . و با سپردن زندگی و اراده ام به او بهتر می توانم مسائل را درک و خواست او را بر خواست خود مقدم بدارم .
پاسخ
با سلام....
یکی از راهها اینستکه خداوند کسانی را سراه من قرار میدهد تا من به آنها کمک کنم و از این طریق از زندگی من مراقبت کند.

خداوند(نیروی برتر) از طریق خوب گوش کردن همراه با عشق ، صمیمیت و محبت به کسانیکه از دردهایشان میگویند از زندگی من مراقبت میکند.

نیروی برتر از طریق راهنما ، مشارکت دیگر دوستان مطالعه نشریات و کارکرد قدمها درست زندگی کردن را به من نشان میدهد تا آگاهیم را نسبت به بهبودی و اعتیاد بالا ببرم.

خداوند به من احساس امنیت میدهد و باعث میشود امیدوار و روشن بین باشم و کمتر خودم رو در معرض خطر قرار دهم به نسبت برداشت من از اصول و به همان نسبت عملکرد من از اصول باعث مراقبت از زندگی من میشود.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان