امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
75-آیا به نیروی برتر خود اعتماد می کنم تا در زندگی من کار کند و ابزاری را که به آن نی
75-آیا به نیروی برتر خود اعتماد می کنم تا در زندگی من کار کند و ابزاری را که به آن نیاز دارم تا دیگر به کسی خسارت نزنم را برایم فراهم کند؟آیا تمایل دارم که با این احساسات دردناک زندگی کنم تا زمانی که این احساسات از طریق کارکرد قدمها تغییر کند؟
پاسخ
با سلام....
بله 
نتیجه اعتماد من تا اینجا قطع مصرف ، تا حدی تسلیم ، روشن بینی ، تمایل و فروتنی بوده و دیدگاهم به خودم و دنیای اطرافم عوض شده.
من تمایل دارم مثل یک انسان زندگی کنم اما چون بیماری اعتیاد دارم باید ابزارهایی برای متوقف کردن این بیماری داشته باشم.
راهنما ، قدمها ، مشارکت اعضاء به عنوان نیروهای برتر میتواند کمک کند و از آنها بیاموزم.
وقتی قدم چهارم را کار میکنم و با شخصیت درونی خود آشنا میشوم که چه خسارتهای به دنیای اطرافم زدم و میزنم احساسات نا خوشایندی را نسبت به خودم پیدا میکنم اما من حق قضاوت روی خودم را ندارم من یک شبه معتاد نشدم و یک شبه بهبود پیدا نمیکنم.
هنگام مواجع با احساسات ناراحت کننده در مورد خودم آنرا به مشارکت میگذارم و صبر پیشه میکنم تا باقی قدمها را هم کار کنم و کم کم روحم شفا پیدا کند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان