امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل شادی
چه وقتی به شادی دست یافتهایم ؟ وقتی بدون چشم داشت خدمت خود را به دیگران عرضه کنیم . صمیمیت واقعی را در مصاحبت با دیگران یافتهایم ، نه تنها در NA بلکه در خانواده ، روابط و جوامع خود . مطمئنترین منبع رضایت را در ارتباط آگاهانه با خداوند خود یافتهایم . آرامش درونی، احساس مطمئن هدفمندی و امنیت عاطفی از چیزهای مادی نشأت نمیگیرد ، بلکه از درون ما حاصل میشود. 

شادی واقعی را نمیتوان خرید . شادی خود را در خدمت، دوستی و نیروی برتر خود جستجو میکنم ، درون خود را جستجو میکنم.
پاسخ
اصل شادی سبب حفظ روحیه من در تمام سختی هایم میشود
ابزاریست فوقالعاده جهت ارتباطاتم
شادزیستن یکی از الطاف برنامه معتادان گمنام است که به من عطا شد
پاسخ
هدف مهم برنامه معتان گمنام اینست که کاردرست ونیت درست را بدون هیچ چمداشتی که همان عشق بلاشرط هست رابه من یاد بده وقتی من به دوست بهبودی یاهمدرد کمک کنم ویادرخدمت خود بدون توقع خدمت کنم واز خدمات من دیگران استفاده کنن ودراصل گمنامی به خدمت به خودوخانواده وجامعه به کار خودادامه دهم واحساس رضایت درون من بوجود اید ان وقت می توانم بگویم که اصل روحانی شادی رادرزندگی جاری هست
پاسخ
شادی با حضور در. انجمن معتادان گمنام تعریفش برای من تغییر کرد
امروز درک بهتری از. شادی دارم شادی برایم امروز. یعنی در جمع بودن یعنی خدارو پیدا کردن یعنی عشق بلاعوض دادن ، دیده نشدن ، ...
شادی یک حس درونی است که هر. کس خود به آن میرسد
پاسخ
شادی امروز برای من این معنی را دارد که احساس رضایتِ حاصله از کار سالم،روابط سالم،خدمتِ سالم و توجه به آنچه که امروز آموخته ام،دوستانی که دارم و خداوندی مهربان که همواره در کنارم من است را احساس میکنم
پاسخ
زندگی به روال برنامه رو زندگی کردن و درک و اجرا گذاشتن یعنی تفریح شادی ....
پاسخ
پس از چندین سال پاکی، زمانی که دوستی مشارکت میکند و میگوید من در پاک شدن و بهبودی او تاثیر گزار بوده ام، از اعماق قلبم شادی را احساس میکنم.
پاسخ
شادی زمانی اتفاق میافتد که من تمامی اصول انجمن را رعایت کنم . ببینم که در بهبودی رشد چشمگیر دارم و میتوانم به دوست همدردم خدمت کنم . 

همچنین بتوانم طبق سنت پنجم پیام بهبودی را به معتادی که در عذاب است برسانم
پاسخ
با دنبال کردن برنامه بهبودی 12 قدمی معتادان گمنام به مرور از غم و اندوه گذشته فاصله گرفتم و رفته رفته با شادی و شاد بدون در زندگی به روال برنامه آشنا شدم و دیدم که دیگر لازم نیز به طریق گذشته زندگی کنم و با شادی و نشاط در برنامه روحیه تازه ای به من دست داد ، که وصف ناپذیر است .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان