امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل دعا و مراقبه
دعا و مراقبه مستمر در الگوی جدید ما دو عامل مهم هستند . اعتیاد فعال ما فراتر از عادتی بود که با نیروی اراده ترک شود . اعتیاد ما وابستگی منفی و تحلیل برندهای بود که همه انرژی مثبت را از ما میگرفت . این وابستگی آنقدر شدید بود که از اطمینان ما به نیرویی برتر جلوگیری میکرد.

قول میدهم دعا و مراقبه مستمر را در الگوی جدید زندگی خود مد نظر قرار دهم .
پاسخ
دعا یعنی گفتگوی من با خداوند و مراقبه یعنی گفتگوی خداوند با من دعا و مراقبه مستمر و روزانه به من کمک میکند ذهن ارام داشته باشم و دریچه افکارم باز باشد و الهامات تازه را دریافت کنم ...
پاسخ
دعا و مراقبه باعث میشود من به آرامش درونی برسم . وقتی با خداوند گفتگو میکنم تمام افکار من معطوف خالق یکتا میشود . از او درخواست کمک میکنم و میخواهم که 

اراده و زندگیم را به دست بگیرد. تا بهتر بتوانم عمل کنم . و اما مراقبه گفتگوی خداوند با من است که از ساکت نگهداشتن ذهن خود حاصل میشود. 

معمولا دعا و مراقبه جا و مکان خاصی نیاز ندارد ولی بخاطر عملکرد بهتر دعاو مراقبه بهتر است تنها باشیم
پاسخ
دعا برای من یعنی دیدن زیبایها
یعنی نشان دادن اینکه عاجز هستم و نیاز دارم که به چیزی قدرتمندتر از خودم وصل شوم و باورم امروز این است که این بزرگترین نیرویی است که در زندگی من وجود دارد
و مراقبه برایم یعنی سکوت و شنیدن و در لحظه بودن
پاسخ
در ابتدای راه، چیزی در حد احساس به من میگفت: نیرویی برتر وجود دارد. باید به این نیرو وصل میشدم. دعا و مراقبه این شرایط را فراهم کرد.
پاسخ
با دعا کردن ، در ذهن خود هدفی نشخص را دنبال میکتم ، و با اصولی که یاد گرفتم از دعای خود مراقبت میکنم
تمرکز کردن بر روی هدف ، قطعا دستیابی به آن را آسان میکند ، و با مراقبت که همان اقدام و عمل است ، دسترسی به خواسته دعا آسانتر و ممکن میشود
پاسخ
هرگاه من خواستم به ارامش برسم ازنيروى برترخود ميخواهم به من كمك كند تاروز خوبى راشروع كنم قبلان هميشه باخدا شرطى كارميكردم ولى امروز هميشه درهمه مواقع باخداى خود درحال دعا ومراقبه بدن گونه كه خودم درك كردم انجام ميدهم
پاسخ
دعا کردن حتی بصورت نا اگاهانه کاملا روحیه من جهت روبرو شدن با مسایل زندگی و یا تصمیم گیری ها و... را تغییر میدهد
و در واقع ترمزی میباشد جهت اراده ی بی ترمز من معتاد.
پاسخ
با دعا و مراقبه می توانم با نیروی برتر خود ارتباط برقرار کنم و هر چه بیشتر او را به خود نزدیک و نزدیک تر احساس کنم و اینکه از داشته ها و تجربه های ارزنده ای که در برنامه آموختم به خود محافظت کنم تا بتوانم در مسیر بهبودی با گام های استوارتری حرکت کنم .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان