امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل تعهد
تا زمانی که آرامش خود را حفظ میکنم و به نیروی برتر خود تعهد میدهم حداکثر تلاش خود را به کار گیرم، میدانم که امروز از من مراقبت خواهد شد.

بسیاری از ما احساس میکنیم تعهد اساسی ما در دوران بهبودی نسبت به نیروی برترمان است. با علم به اینکه برای پاک ماندن و دستیابی به بهبودی شخصی به نیرویی نیاز داریم، با نیرویی برتر از خود وارد مشارکت میشویم. نسبت به زندگی در سایه مراقبت نیروی برتر خود تعهد میدهیم و در عوض، نیروی برتر نیز ما را هدایت میکند. 

به تعهد خود نسبت به مشارکت با نیروی برترم افتخار میکنم.
پاسخ
برای تعهد داشتن به شناخت و باور نیار است وقتی باورهای جدید برایمان کاربرد پیدا میکند وقتی مسولیتهای بهبودی را انجام میدهیم و موفقیتهایی درونی را حس میکنیم متعهد به ارزشهای خود میشویم ...
پاسخ
اصل تعهد اوج فرآیند روحانی قدم ها است . من میتوانم اصل روحانی تعهد را با تایید و تکرار تصمیم خود به صورت مداوم و منظم و به عمل در آوردن آن ، که به تصمیم ما معنا و مفهوم می بخشد ، 

تمرین کنم.  مثلا : کارکرد قدم ها و سنت ها
پاسخ
در مرحله اول من به هویت تازه ام متعهد شدم. یک معتاد همیشگی... سپس برای زنده ماندن باNA عهد بستم.
پاسخ
تعهد به اصولی که در معتادان گمنام یاد گرفته ام ، و باور داشته ام ، در راستای : رشد ، ایمان ، کمک به تازه وارد ، خدمت ، کار و خانواده ، اجتماع ، ارتباط با نیروی برتر ، و .... بسیار

مهم و الزامی است . وقتی متعهد هستم ، از خیلی کارها صرف نظر خواهم کرد که به نفع بهبودی من نیست . و می توانم در راستای اصول انجمن به جلو حرکت نمایم .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان