امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل رشد
اتفاقات مثبت و منفی بسیاری در طول یک روز رخ میدهد . اگر وقتی را صرف ارزش نهادن بر هر دوی این اتفاقات نکنیم ، احتمالاً چیزی که به رشد ما کمک میکند ، از دست خواهیم داد .

نسبت دادن قضاوتهای ارزشی به عکسالعملهای عاطفی خود، ما را با طرز فکرهای قدیمی خود پیوند میدهد . میتوانیم طرز فکر خود درباره وقایع زندگی روزمره را تغییر دهیم و به آنها به عنوان فرصتهایی برای رشد و نه به عنوان خوب یا بد نگاه کنیم. به جای ارزشگذاری میتوانیم به دنبال درس گرفتن باشیم . با انجام این کار از هر یک از روزها چیزی یاد میگیریم. قدم دهم روزانه ما ، ابزار بسیار خوبی برای ارزیابی رویدادهای روزانه و درس گرفتن از موفقیت و شکست است.

به من فرصتی داده شده تا اصول بهبودی را به منظور یادگیری و رشد به کار گیرم . وقتی از رویدادهای زندگی درس میگیرم ، موفق میشوم.

پاسخ
در ازمون خطاها و کمک از نیروی برتر دور ریختن باورهای غلط قدیمی گرفتن تراز در شرایطها توفق نداشتن حرکت رو به جلو کردن و دایما روزانه در چرخه بهبودی بودن مشورت داشتن رشد میسر میشود ...
پاسخ
با کارکرد قدم ها و علی الخصوص سنت ها باعث شد تا کمی بیشتر رشد کنم از این نگاه که توانستم روابطم را در انجمن توسعه دهم و کمک بیشتری دریافت کنم وقتی به تجربه های دوستان بیشتری گوش کردم خود این موضوع باعث رشد من شد
پاسخ
من هم مثل هر انسانی آروز داشتم در صحنه زندگی، با اعتماد بنفس و سری بالا حضور داشته باشم. اما واقعیت این بود که از درون کوچک بودم. من باید رشد میکردم، سپاسگزار قدم هفتم هستم... این فرصت را فراهم کرد.
پاسخ
لازمه رشد نباید حتما درد کشیدن باشد . من میتوانم از تجربه دیگر اعضاء انجمن که پیش از من این مسیر را طی نموده اند استفاده کنم.
پاسخ
روز به روز ، گام به گام در انجمن از بدو ورود فرآیند رشد را در خود احساس می کنیم و دیگران از بیرون بیشتر این فرآیند را در ما مشاهده می کنند ، رشد در اجتماع ، رشد در خانواده ، رشد در محل کار ، و رشد در انجمن و خدمات NA .
پاسخ
رشد کردن بهترین انگیزه و امیدی در زندگی من بود ، رشد ها متعددی که از موهبت های بزرگی بود که برنامه به من عطا کرد
بزرگتر شدن دنیام و زندگیم چنان انگیزه ای در من تولید کرد که تداوم در بهبودی هدف زندگی من شد ، این رشد را اطرافیانم هم دیدند و سبب شد که پی به قدذت این برنامه خارقالعاده ببرن و تواید جاذبه کرد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان