امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل چشم انداز امید
بله، ما چشمانداز امید هستیم...

بله، تازه وارد گاهی اوقات ما را به عنوان الگو به حساب میآورد . با این حال ، اقرار آشکارانه ماهیت کشمکشهای ما در بهبودی مفید است ، چرا که در مواقعی تازه وارد نیز مشغول گذراندن همان آزمایش هاست . در نتیجه، این تازه وارد به خاطر میسپارد که دیگران آن مشکل را پشت سر گذاشته و پاک ماندهاند.  

به خاطر میسپارم که من برای همه کسانی که راه مرا دنبال میکنند ، یک راهنما و چشمانداز امید هستم.
پاسخ
وقتی از گذشته و حال خود میگویی و صادفانه به آن اقرار میکنی که چگونه اصول روحانی ساده انجمن و رعایت آن چطور به من کمک کرد تا بتوانم منظم ، مسئولیت پذیر و ..... باشم این چشمنداز امید هست
پاسخ
امیدی هست .. چون خدایی هست. بانگاه واقع بینانه به گذشته و امروز خود درمیابم که جایگاه خوبی پیدا کرده ام و شک ندارم با استفاده روزانه و مداوم از اوصول برنامه اینده بهتری خاهم داشت
پاسخ
وقتی برای رهجوی خود یا یک تازه وارد از اصول صحبت میکردم، چیزی در درونم میگفت تو باید به صحبتهای خودت پایبند باشی. واقعیت این بود که من برای آن شخص، چشم انداز امید بودم.
پاسخ
من نمونه بارز امید در بین اطرافیان هستم چون آنها از گذشته من اطلاع دارند و وقتی امروز مرا میبینند به انجمن و اینکه یک نفر میتواند بدون مواد زندگی کند امید می آورند. 

ما میتوانیم در بین دوستان همدرد و تازه وارد چشم انداز امید و باور باشیم بشرط آنکه تمام اصول برنامه را مو به مو انجام دهیم .
پاسخ
امیدی که در انجمن بدست آوردیم و گام به گام رو به جلو حرکت کردیم ، ادامه دارد و هر روز بیشتر می شود ، و ما این فرآیند را هر چه جلوتر می رویم ، ادامه دارد و امیدمان به آینده و ساختن فردایی بهتر برای خود بیشتر می شود .
پاسخ
فراموش نمیکنم روزهای اولیه که به برنامه آمدم و حال و احساسات آن موقع و نا امیدی مطلق را در خودم میدیدم ، برنامه و دیدن اعضایی که پاک بودن چشم انداز امید را در من فعال کرد ، و سپس چه من بخواهم و چه نخواهم برای عده ای چشم انداز امید هستم ، اینک میدانم که در قبال رفتار و گفتارم مسئول هستم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان