امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل حفظ اساس
ایمان نویافته ما به عنوان اساس محکمی برای شهامت در آینده عمل میکند.

وقتی پاک میمانیم و شیوه زندگی ما تغییر میکند ، اولویتهای ما نیز تغییر میکند . کار و مدرسه ممکن است به این خاطر اهمیت پیدا کنند که کیفیت زندگی ما را بهبود میبخشند . روابط جدید ممکن است هیجان و پشتیبانی دو جانبه ایجاد کند . اما باید به خاطر بسپاریم برنامه بهبودی ما اساسی است که زندگی جدید ما بر آن بنا شده . هر روز باید میثاق خود با بهبودی را تجدید کنیم و آن را به عنوان بالاترین اولویت خود حفظ کنیم.

میخواهم به لذت بردن از زندگی جدیدی که در دوران بهبودی پیدا کردهام، ادامه دهم. امروز، قدمها را برای حفظ اساس زندگی خود کار میکنم.
پاسخ
به نظر من هر چیزی اساس و پایه ای دارد و اساس بهبودی من در اولویت است . من تا زمانی که بر پایه بهبودی استوار نباشم هرگز نمیتوانم در زندگی شخصی و حتی درون

خودم احساس آرامش و آسایش بکنم . پس برای حفظ اساس بهبودیم تمام تلاش خودم را به کار میگیرم تا بتوانم روند رو به رشدی در تمام نقاط بهبودی و زندگیم داشته باشم .
پاسخ
لاعلاج بودن اعتیاد یک واقعیت است. بر این اساس کارهایی را انجام میدهم تا روانه عاقبت تلخ نشوم.
پاسخ
برای درست زندگی کردن باید پایه واساس درستی بناکرد یعنی کارکردقدمها وبه اجراگذاشتن آن واستفاده نکردن ازنقصهای خود تااساس زیبا زندگی راببینم
پاسخ
با ورود به انجمن و تغییر الگوها و رفتارهای گذشته مان ، طبق برنامه ، اساس و بنیان جدیدی را در زندگی روزمره خود آغاز می کنیم .

این رقتار ، کردار ، گفتار ما روز به روز بهتر می شود ، اما در اصل یک اساس خاص هست که آن هم اجرای اصول انجمن می باشد ، که در تمام مراحل زندگی عاری از مواد مخدر ما ، می بایستی حفظ شود .
پاسخ
هر چیزی دارای یک اساس و بنیان است ، شالوده آن بسیار مهمتر از موضوعاتی است که من میبینم ، پی بردن به این اساس سبب احترام به موضوع میشود
درک این مهم سبب میشود که در جایگاه رد و یا تأیید آن قرار نگیرم و بیشتر بدنبال باطن موضوع باشم تا ظاهر آن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان