امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل تشویق
آسایش و تشویق را با دیگران به مشارکت میگذاریم.

خیلی از اوقات در برداشتن قدمی دیگر در بهبودی احساس ناتوانی میکنیم . درست مانند کودکی که راه رفتن را یاد میگیرد ، گاهی اوقات اشتباه میکنیم یا زمین میخوریم . اما نیروی برتر ما همواره با آغوشی باز در انتظار ماست و مانند برادر و خواهر کودک که فریاد زنان او را تشویق میکنند، ما نیز از سوی سایر اعضای NA در مسیر خود به سوی زندگی کامل در بهبودی حمایت میشویم.

تشویق از سوی دیگران را جستجو میکنم . افرادی را که به پشتیبانی من نیاز دارند ، تشویق میکنم.
پاسخ
همیشه برای دوستان بهبودیم بخصوص رهجوهایم مشوق خوبی بودم. تشویق کمک میکند که عزم ما برای انجام هدفی چندین برابر شود. حتی اگه در آن هدف شکست بخوریم ،

تشویق باعث میشود دوباره بایستیم و از نو حرکت کنیم. تشویق در بهبودی یک نیروی محرک خوب است که مرا پیش میبرد.
پاسخ
تشویق کمک میکند ما تراوش کنیم میل به زندگی توام با امید و شادی پیدا کنیم تشویش به ما قدرت توانایی و خلاقیت و حرکت رو به جلو میدهد اعتماد به نفس پیدا میکنیم و احساس ارزشمندی میکنیم ...
پاسخ
تشویق دوستان بهبودی به من کمک کرد باز هم به جلسات برگردم خدمت بگیرم
در کل باعث شد احساس تعلق بیشتری کنم
پاسخ
همیشه تشویق نشانه تایید نیست ، در بسیاری از موارد تشویق یکدیگر باعث رشد ما می شود ، اصل تشویق در خدمات به ما کمک می کند تا با اعتماد به نفس بالاتری در خدمات انجمن و رساندن پیام NA به معتادان در عذاب بپردازیم .
پاسخ
تشویق کردن هم جز آن دسته از لغات فانتزی است که رابطه ای خاص با آن ندارم ، البته که تشویق با تایید متفاوت است ، اما درک من این است که بجای تشویق کردن و خواهان تشویق شدن ، دیگران و خود را ببینم ، و با این دیدن خود را مورد بررسی قرار میدهم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان