امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل حقیقت
همه چیزهایی که بدان واقف هستیم در معرض تغییر هستند، به خصوص چیزهایی که درباره حقیقت میدانیم .

بسیاری از ما تصور میکردیم میتوانیم "حقیقت" را شناسایی کنیم . معتقد بودیم حقیقت چیزی معین و تغییرناپذیر است که به آسانی و بیتردید قادر به درک آن هستیم . اما حقیقت واقعی این بود که اگر مستقیماً با حقیقت روبرو شویم ، اغلب نمیتوانیم آن را درک کنیم . بیماری ما همه چیز را در زندگی ما تحت تأثیر قرار داد ، به خصوص درک حقیقت. در واقع، چیزهایی که درباره حقیقت "میدانستیم"، تقریباً ما را از بین برد . قبل از اینکه بتوانیم حقیقت را شناسایی کنیم ، باید وفاداری خود نسبت به اعتیاد را کنار میگذاشتیم و به نیرویی برتر یعنی منبع همه چیزهای خوب و واقعی اعتماد میکردیم.

چشمها و قلب خود را به روی تغییراتی که قدمها به وجود آوردهاند ، میگشایم . امروز از طریق روشنبینی میتوانم حقیقت را در زندگی خود درک کنم.
پاسخ
پس از چندسال تمرین اصول برنامه متوجه شدم که چقدر نمیدانم. در ابتدا از این مسئله احساس ناراحتی میکردم. اما بعدها فهمیدم که دانستن این موضوع که من چقدر نمیدانم، به حقیقت نزدیکتر است!
پاسخ
حقیقت همیشه یک اصل غیر قابل تغییره یعنی میتواند هم تلخ باشد هم شیرین ویک اصل ثابت میباشد و ملموس .....
پاسخ
هرگزفکرنمی کردم که یک روزباحقیقت زندگی روبروشوم چون میترسیدم ولی باکارکرد قدمها من باحقیقت پنهان زندگی خوداشناشدم چون زوایای تاریک زندگیم روشن شد
پاسخ
امروز با کارکرد قدم ها ، سنت ها و مفاهیم خدماتی بیشتر از قبل قدرت تشخیص در من بیدار و زنده شده است ، هر چه بیشتر تمایل به یادگیری از خود نشان می دهم ، بیشتر با حقایق و واقعیت های زندگی و برنامه NA آشنا می شوم .

امروز بهتر و پر انرژی تر از گذشته با حقایق زندگی روبرو می شوم .
پاسخ
نظر شخصی من : همیشه حقیقت برای من تلخ بوده و هست . برای اینکه با این کلمه کنار بیایم بایست ترازنامه روزانه خود را ادامه بدهم . من محکم به تغییر و قبول واقعیت هستم .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان