امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم ششم سوال 15 : امروز من چگونه تعهد خود را به بهبودی نشان می دهم؟
در قدم ششم ، ما بر روی تعهد و استقامت و تمایل ، ایمان و اعتماد ، و خویشتن پذیری تمرکز می کنیم . در این نقطه از قدم ششم باید از کمبودهای مان کاملا آگاه باشیم . در واقع ، ما احتمالا آن قدر آگاه هستیم که در طی زندگی روزانه مان ، می توانیم آمدن آن ها را ببینیم ، حتی خیلی از مواقع جلوی خود را بگیریم تا از روی آن ها عمل نکنیم .
پاسخ
امروز به جلسه می روم ، مشارکت می کنم و نواقص خودم را اقرار می کنم و قدم کار می کنم تا بتوانم در فرآیند بهبودی بهتر و استوارتر گام بردارم و با راهنمایم مشورت می کنم ، تراز می گیرم و نواقص خود را شناسایی کرده و در کمرنگ کردن آنها تلاش می کنم.
پاسخ
مشورت میکنم تعهد یعنی قول و قرارهای درونی نسبت به خانواده کار اجتماع خودم خداوند دعا میکنم جلسه میروم خدمت نیت درست انجام میدهم و با تمایل نواقصم را میبینم و در صدد رفع انها هستم انها را یه یک نفر راهنما اقرار میکنم مسولیت رفتارم و اعمالم را به عهده میگیرم به نیروی برتر اعتماد و اعتقاد و ایمان دارم سعی میکنم با درون و بیرونم اشتی باشم و همینی که هستم را میپذیرم و تمرین میکنم سرجای خودم باشم ....
پاسخ
امروز به جلسه ناحیه یک رفتم
برای تهیه نشریات رفتم در خانه سعی کردم یکی از اصول روحانی ( شادی و عشق ) را به اجرا در. بیاورم ترازنامه نوشتم
پاسخ
با متعهد بودن به اصول معتادان گمنام ، رد نکردن هیچ بخشی از آن ، با تمرین اصل اتحاد در برنامه ، با خدمات در معتادان گمنام ، با رهجو بودن و راهنما بودن به معنی واقعی ، معتقدم که معتادان گمنام آخرین پناه من از شر بیماری اعتیادم است و برای حفظ و حراست از آن از جان ، مال و زمان خود مایه میگذارم
پاسخ
با انجام دادن اصول برنامه و تمرین قدم اول تا ششم - کار کردن باقی قدم ها و تلاش برای آشنایی با نواقصم - اقرار به عاجز بودن در برابر نواقصم - برنامه ریزی برای برطرف شدن نواقصم - 

قبول مسئولیت و در اولویت قرار دادن بهبودی - شرکت مرتب در جلسات ، گرفتن خدمت و دادن عشق بلاعوض به تازه واردین - نوشتن ترازنامه روزانه و اقرار به اشتباهی که کردم - 

بیرون آمدن از پشت دیوار انکار و پذیرش نواقص و....
پاسخ
تعهدمن نسبت به بهبودی شرکت مرتب درجلاسات مشارکت کردن درست
کمک کردن به تازه وارد خدمت کردن
باراهنمای خوددرارتباط وکارکردقدم
انتقال قدمها وبه اجراگذاشتن قدمها
خسارت نزدن به گروه وکمک کردن درگروه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان