امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل عمل و دعا
رشد، نتیجه آرزو کردن نیست، بلکه نتیجه عمل و دعاست.

معتادان گمنام برای بسیاری از معتادان مؤثر بوده است ، زیرا برنامهای به دقت طرح ریزی شده برای عمل و دعاست . اعمالی که در هر یک از قدم ها انجام میدهیم ، بهبودی بیشتر و بیشتری را در هر یک از زمینه های زندگی ما به ارمغان میآورد . دعا ارتباط ما را با نیروی برتر خود حفظ میکند . عمل و دعا در کنار هم ما را در دوران بهبودی آب دیده میسازد .

بهبودی من آنقدر گرانبهاست که نمیتوان آن را آرزو کرد . امروز روز خوبی برای عمل و دعاست.
پاسخ
برای موفقیت در امور زندگی ، کار ، خدمت و بهبودی ، ابتدا دعا می کنم و سپس اقدام و عمل .

در انجمن یاد گرفتم برای انجام هر کاری نیاز است ابتدا دعا نمایم و سپس اقدام و عمل . من موفق نخواهم شد اگر دعا کنم و سپس برای موفقیت و اجرای آن کاری را انجام ندهم .

نیاز است برای انجام هر کاری ، اقدام و عمل نماییم . مثال : بهبودی فقط با دعا کردن حاصل نمی شود. نیاز است به جلسه بروم ، خدمت کنم ، و به تازه وارد عشق بدهم ، قدم کار کنم ، راهنما بگیرم و ...
پاسخ
یک دو کلمه دو ترکیبی است که از خواستن و انجام دادن دیده میشود اما خیلی مفاهیم عمیق دیگری نیز دارد جواب لاینحل هر معماست یعنی هر چه که از توان من خارج است از نیروی برتر در خواست کمک میکنم د عا به ما تمرکز تسکین اسایش و اعتماد بنفس میدهد پس یعنی من میتوانم حرکت رو به جلو در بهبودی داشته باشم ....
پاسخ
وقتی دعا میکنم، نیروی بیشتری برای انجام امور احساس میکنم.وقتی اعمالم بدون دعاست، از انجام آن مطمئن نیستم، مانند رانندگی در جاده ای یخ زده
پاسخ
نظر شخصی من : برای عمل و دعا  ، تمایل لازم است . تا زمانی که من تمایل به این کار را نداشته باشم اتفاقی نخواهد افتاد . دعا ، قائده خودش را دارد که من برای خواسته ها

و آرزوهایی که دارم دعا میکنم و در مرحله بعد برای رسیدن به خواسته ها و آرزوها برنامه ریزی ، نقشه راه و اقدام میکنم . عمل و دعا مکمل رسیدن به خواسته ها و آرزوهاست .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان