امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل عشق انجمن
امروز در پناه عشق انجمن ، سرانجام میتوانیم به چشم انسان دیگری نگاه كنیم و برای آنچه که هستیم ، سپاسگزار باشیم.

میدانستیم در جمع معتادان دیگر رانده نخواهیم شد . از سایر معتادان برای به عهده گرفتن نقشی مثبت در زندگی پیرامون خود الگو گرفتیم . وقتی مطمئن نبودیم از كدام راه برویم ، وقتی گمراه میشدیم ، وقتی مجبور به جبران اشتباه خود بودیم ، میدانستیم كه اعضای انجمن ، ما را تشویق خواهند كرد.

به تدریج احساس آزادی خود را به دست آورده ایم . دیگر اسیر بیماری خود نیستیم ؛ به میل خود به خودسازی میپردازیم ، رشد میكنیم و در كنار دیگران نقش ایفا میكنیم . وقتی برای طی نمودن قدم بعدی به پشتیبانی نیاز داریم ، آن را به دست میآوریم . امنیتی كه در اثر عشق انجمن احساس میكنیم ، زندگی جدید ما را ممکن ساخته است.     

میتوانم بدون خجالت به چشم دیگران نگاه كنم . به خاطر حمایت همراه با عشقی كه این امر را ممكن ساخته است ، سپاسگزارم.
پاسخ
عشق واقعی را در انجمن معتادان گمنام دیدیم . از آن لحظه اول ورود به جلسه که خوش آمد گو مرا در آغوش گرفت و از اعماق وجودش به من آرامشی داد که حس تازه شدن در من شکوفا شد . عشقی که تا ان لحظه از یک غریبه احساس ندیده بودم .

عشق انجمن در همان روز اول و در هنگام اعلام پاکی و تشویق بسیار زیبای اعضای جلسه از من به وفور نمایان بود.

خدمت گزارانی که از تمام وجودشان مایه می گذارند و وقت و انرژی خود را صرف عشق بلاعوض به همدردان خود می کنند . جلسات na ، کلاس های قدم ، سنت ، مفهوم ، ساختار خدماتی و همه و همه پر از عشق و انژی می باشد .
پاسخ
نیاز یک انجمن و فلسفه وجودی ان عشق است که از نادیده گرفتن خود و به خرد جمعی اندیشه کردن به معرض نمایش میرسد ...
پاسخ
وقتی متوجه تغییرات در خود شدم ایمان اوردم که برنامه کارمیکند، هنوز نمیدانم چطور اما چیزی در جلسات، قدم و نشریات وجود دارد که مرا، بااعتمادبنفس، امیدوار و اجتماعی میکند. این عشقیست که در جریان است.
پاسخ
نظر شخصی من : عشق واژه بزرگی ست که در هرجا گنجانده نمیشود . عشق انجمن برای من قابل ستایش است ، چرا که به معشوق خودش پایبند است و خیانت نمیکند .

انجمن هیچ گاه به من خیانت نکرد بلکه دلسوزانه مرا در آغوش خودش کشید تا یک ثانیه یک ثانیه پاک بمانم  . هر کجا که اشتباه کردم پذیرای من بوده ، هر جا موفق بودم بهم هدیه

داده و همیشه مراقب من بوده است ( بشرطی که منم تمایل به ارتباط گذاشتن با او را داشته باشم ).
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان