امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل خلاقیت
برای بعضی از ما ممکن است گنجاندن کلمه خلاقیت در فهرست اصول روحانی عجیب به نظر برسد ، اما در پمفلت نگاهی دیگر از فعالیت خلاقانه به همراه آزادی نیت خیر به عنوان

اهداف بهبودی یاد شده است . این پمفلت می گوید : " فعالیت خلاق ، روال اسرار آمیزی نیست . بلکه نوعی سرکشی به اعماق وجود است .... خیلی وقت ها معنی اش فقط این

است که گوش بسپاریم به آن الهام ها و احساس های درونی که ممکن است به حال دیگران یا خودمان مفید باشد و خیلی طبیعی بر همین اساس رفتار کنیم . "
پاسخ
اصل خلاقیت را در همه جا می توانیم با مشورت و رسیدن به درک خوب بودن آن به کار ببریم . خلاقیت خصوصا در خدمات می تواند باعث جذب اعضا و رساندن بهتر پیام انجمن بشود .

در بسیاری از موارد با استفاده از مهارت و خلاقیت می توان ، اعضای انجمن را تشویق به انجام هر چه بهتر مورد مربوطه نمود . البته باید دقت داشت خلاقیتی که از آن استفاده

می کنیم ، از فیلتر 12 قدم و 12 سنت عبور کرده باشد .
پاسخ
خلاقیت در برنامه با نیت خیر انگیزه درست میسر میباشد و با حضور و جمع گرا بودن حال در جلسات اداری شرکت کردن ان ای را خانه اول و خود دیدن دلسوزانه از پیکر ان ای مراقبت کردن قدر شناش بودن در کارگاهها و پانلها و رویداد ها شرکت کردن چرا که این طور میتوانیم از هم یاد بگیریم توانایی های شخصی و درونی و مهارتهای درونی خود را بشناسیم درک کنیم و به اجرا در اوریم ....
پاسخ
خلاقیت در برنامه با یک ذهن باز صورت میگیرد
و این برای من زمان هایی که در آرامش هستم و در اکنون هستم و دیگر درگیر گذشته و آینده نیستم صورت میگیرد بطور کل وقتی در مسیر بهبودی قرار میگیرم
پاسخ
وقتی سعی کردم که از طریق خدمت درNA مشارکت داشته باشم، راههای خلاقانه ای پیدا کردم. من خلاق بودن را در کمک به دیگران یافتم
پاسخ
خلاقیت یعنی روبه روشد بودن هرگروه اگراعضای خلاق نداشته باشدروشدان گروه همیشه کنداست ولی گروهای فعال گروهی است که دران همیش تجربیات جدید درحال تبادل است کمک به خودفردواعضای گروه میکندتاراهای جدیدکه باعث رشدگروه وبزرگ شدن فکری خودمیشودتجربه کنند
پاسخ
نظر شخصی من : ما معتادها افراد خلاقی هستیم ، اگر به خود شک دارید میتوانی به گذشته و دوران مصرف خود نگاهی بیاندازید و ببینید که چطور در شرایط سخت مصرف خود را ادامه یا انجام میدادید. 

در دوران بهبودی هم ما افرادی خلاق هستیم که با خلاقیت خود میتوانیم در گروه و ساختار فرد مفیدی برای انجمن باشیم تا سنت پنجم خود را به نحو احسن اجرا کنیم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان