امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم هفتم سوال 15 : اخیرا چه فرصت هایی جهت رشد برای من به وجود آمده اند؟
سوال : اخیرا چه فرصت هایی جهت رشد برای من به وجود آمده اند ؟ از آن ها چگونه بهره بردم ؟

ممکن است بی حوصله گی یکی از نقائص ما باشد . ما می توانیم به زمانی که نیاز داریم تا صبر کنیم ، به عنوان یک هدیه و نعمت نگاه کنیم ، چون این مدت زمان به ما اجازه می

دهد تا اصل روحانی صبر را تمرین کنیم . به هر حال یکی از مطمئن ترین راه ها برای پیشرفت این است که بر موانعی که به سر راه رشد روحانی ما قرار می گیرند ، فائق آییم .
پاسخ
هر فرصت را سعی می کنم به موفقیت تبدیل کنم ، البته طبق اصول انجمن ، مشارکت می کنم ، مشورت می گیریم ، دعا می کنم و سپس عمل . برای رفع کمبودهای اخلاقی ام نیز

به همبن روال می باشد . سعی می کنم نقاط ضعف و قوت خود شناسایی کنم و برای رفع این کمبودها با اصل مشورت برطرف سازم .
پاسخ
با یک دوست بهبودی آشنا شدم او پمفلت زندگی به روال برنامه را پیشنهاد کرد
نمیدانم چه معجزه ای دارد این پم فلت ولی وارد مسیر جدیدی از بهبودی شده ام
پاسخ
هر روزی که اصول برنامه را به اجرا در اوردم در ارامش و اسایش به سر بردم دریچه افکارم بازتر شده بیشتر خویشتن دار شدم و ارتباطاتم محکم شده هر روزی که با خواست و اراده خدواند را شروع کردم دیگران کنارم در صلح ارامش به سر بردنند و خسارتی وارد نکردم و خسارتی هم ندیدم تولید رنجش نکردم و رنجشی هم به من وارد نشده چرا که فقط و فقط دنبال نقش خودم هستم و درونم را با اصول برنامه و خداوند پر کردم ...
پاسخ
معتادان گمنام برای من یک انتخاب و بهبودی فردی یک فرصت روزانه است ، با در میان گذاشتن آنچه که دارم آن را حفظ میکنم ، به فرصتی که در خدمات به من داده شده شکرگذاری خودم نصبت به بهبودی را به نمایش گذاشتم
پاسخ
اعتماد دیگران نسبت به من و درخواست کمک از من که این موضوع باعث رشد فکری در من شده - خدمت کردن در گروه و ساختار که باعث تعامل من با دیگر اعضای انجمن شده - کارکرد قدمها به صورت

منظم باعث شده که در مسیر بهبودی به آگاهی و رشد و پیشرفت برسم - استفاده از یافته های بهبودی که باعث شده به آرامش برسم ، خوشحال باشم و برای خودم و اطرافیانم مثمرثمر بوده باشم - 

اخذ مدرک دانشگاهی در مقاطع بالا که منجربه بهبود جایگاهم در سطح جامعه ، خانواده و محل کارم شده - نوشتن مقالات متعدد که باعث شده با اساتید و بزرگان دانشگاهی مراوده و تبادل اطلاعات 

داشته باشم  - شرکت در همایش ها و سمینارهای علمی که منجربه پیشرفت در حوزه علمی و کاری خودم شده است -
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان