امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل استمرار
  استمرار اصلی روحانی است که ما را به ادامه کاری که مشغول آن هستیم ، تشویق می کند . ما  با ترجیح بند  ،" باز هم به جلسات باز گردید ." آغاز می کنیم . آمدن به جلسات

بطور منظم به ما  کمک می کند تا پاک بمانیم و در ضمن حاوی پیام امید است ، به این معنی که : ما به جلسات باز می گردیم ، چون کار می کند . گروه به اعضا خود تکیه می کند ،

اعضا به گروهی اتکا دارند که به هدف خود وفادار است . حضور در جلسات بطور مستمر ، مشارکت صادقانه و رفتار محترمانه با دیگران همگی در راستای پیش برد هدف اصلی است .

یک پیام مستمر، پیامی قدرتمند است . زمانی که اعمال ما شفاف و مستمر باشد ، گروه های ما شکست نمی خورند .
پاسخ
استمرار برای من به معنی تداوم در بهبودی و تداوم در عملکرد صحیح و تداوم در بهبودی و آموزش پذیری ، تداوم در خدمات و خدمت رسانی ، تداوم در پذیرش دیگران و تداوم در رویکرد

صحیح می باشد ، که همگی مرا گام به گام رو به جلو سوق می دهد . و ناخودآگاه در مسیر بهبودی قرار می گیریم .
پاسخ
استمرار برای من یعنی تمرین و تکرار وباور داشتن . من با توجه به الگوهای رفتاری گذشته که برایم بصورت عادت درآمده بود ونیاز به تغییر داشت و هنوز هم دارد و سالها با من بود نیاز به این اصل روحانی دارم تا بتوانم با آن الگوهای رفتاری بد گذشته را تغییر بدهم
پاسخ
استمرار به من یاداور شد علرغم هر احساسی، تمرین اصول باید روزانه باشد.
پاسخ
استمرار یعنی ایجاد حفظ تداوم و پیگیری چیزی که در گذشته در ما نبود و استاد نیمه کاره بودیم این اصل در انجمن از همان نود روز نود جلسه شروع میشود و به برنامه روزانه زندگی یک معتاد هدف و جهت میدهد تا نظم و انظباط را سرلوحه امور خود کند ...
پاسخ
اصل روحانی استمراربرای من یعنی حضورمرتب درجلاسات مشارکت کردن به تازه واردکمک کردن
بطورمرتب به خدمتگذاران گروه کمک کردن
قدم کارکردن وبه اجراگذاشتن ان وبطور مرتب ارتباط داشتن با راهنمای خود
پاسخ
نظر شخصی من : کلمه استمرار برای من زیادی گنده ست . من عادت به بی نظمی دارم و استمرار داشتن در کارهام خیلی برام سخته . اما با کارکرد قدم ها من میتوانم با این کلمه و حضورش در زندگیم

کنار بیام . کافیه ترازی از اقداماتی که برای پاکی و بهبودیم کردم بگیرم تا متوجه بشوم که استمرار داشتن در مسائل روزمره ام چقدر به نفع شخصی خودم بوده.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان