امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل درستکاری و امانت داری
زمانی که ما امانت داری را به کار می گیریم ، در همان حال داریم درستکاری را تمرین می کنیم .

ما در پیام خود ثابت قدم و اصیل هستیم و نسبت به هدف مان وفادار . درستکاری پیشنهاد می کند که ما بر طبق باورها و ارزش هایمان عمل کنیم . ما درباره پاکی فقط مشارکت نمی کنیم ، ما پاک زندگی می کنیم . امانت داری پیشنهاد می کند که ما در پیام خود اصیل  و وفادار باشیم و این در تمام شرایط زندگی ثابت است . وقتی که ما این اصول را هم به کار گیریم ، واقعا غیر ممکن است که درگیر مباحث اجتماعی شویم .
پاسخ
تمامی اصول خدماتی انجمن معتادان گمنام بر پایه امانت داری و درستکاری بنا شده است ، ما بعنوان خدمتگزاران مورد اعتماد NA انتخاب می شویم ، و به امانت رهبری موثر خود را در خدمات واگذار شده به ما ، انجام می دهم ، درک اصل امانتداری در خدمات ، فقط با فروتنی و اصل مشورت و دعا و مراقبه و عملکرد صیحیح ما امکان پذیر می باشد . ما با رعایت اصول معتادان گمنام در خدمات و خارج از انجمن می توانیم امانت داری و درستکاری را تمرین و تجربه کنیم .
پاسخ
درستکاری برای من یعنی صداقت داشتن با نیت خیر و امانتداری برای من یعنی حفظ و حراست و حتی اگر اشتباهی نیز در خدمات کردم صادقانه آن را بیان کنم تا تجربه ای برای دیگر خدمتگزارها باشد
پاسخ
این دو اصل به ما کمک میکند بیشتر به درونیات وجودی خود بنگریم و متوجه شویم ما جز نواقص حسنهایی هم داشتیم فقط انها نمی دیدیم چرا که چسبیده بودیم به یکسری ترس رنجش گذشته و توهمات و واقعیت وجوذی را کشف نکردیم با کارکرد قد مها و سنتها و حضور در فرایند خدمت بیشتر از این گوهر وجودی بهره میبریم ....
پاسخ
برای من اجراکردن اصل روحانی صداقت وروشن بینی وتمایل ودرست انجام دادن کاری که گروه به عهده
من گذاشته ودرمشورت هرگزاحساسات خودرادخیل نکنم وراهکاردرست دادن
پاسخ
نظر شخصی من : من با درستکاری و چیزهایی که به من امانت داده شده فرصت این را به تازه وارد میدهم که یک روز پاک را تجربه کند . من می بایست زمانی که خدمتگزار هستم این اصل را به درستی

اجرا کنم تا طبق سنت پنجم که همانا پیام رسانی به معتاد در حال عذاب است را انجام دهم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان