امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل احترام
احترام برای اکثر ما یکی از اصول چالش برانگیز است . به کارگیری این اصل لزوما به این معنی نیست که دیگران به ما احترام می گذارند ، بلکه به این معنی است که ما همانقدر به دیگران احترام بگذاریم که از ایشان انتظار داریم به ما احترام بگذارند ، و اینکه ما برای خودمان به اندازه کافی احترام قائل شویم که بتوانیم با وقار ، آرامش و قدرتمند زندگی کنیم .
پاسخ
با ورود به جلسات انجمن و احترامی که اعضای گروه به من تازه وارد گذاشتن و مرا حمایت معنوی نمودند ، احترام گذاشتن به دیگران را به نوعی صمیمی تجربه کردم ، همین احترام گذاشتن به دیگران را خارج از برنامه در زندگی شخصی ، محل کار ، اجتماع نیز تمرین و تکرار کردم و متوجه شدم این اصل دو طرفه است ، وقتی به دیگران احترام می گذارم ، آنها هم به من احترام می گذارند و این اصل در زندگی من ماندگار گردیده است.
پاسخ
رابطه سالم را از خود شروع میکنیم و این مفهوم برای ما شکل میگیرد چیزی که در گذشته اگاهی نداشتیم زمانیکه به ارزشمند بودن خود پی میبریم در

ما هم جزیی از بشریت هستیم و نیاز است باوقار زندگی کنیم وقتی به خود ارزش قایل شویم و درون خود را کشف کنیم این احترام به فعل در میاید و عملا

بدیگران هم احترام میگذاریم ...
پاسخ
درجلسات وقتی شرکت می کنم اولین اصل احترام سکوت کردن وبه مشارکت دیگران گوش دادن وقضاوت نکردن وعشق بلاعوض دادن وکمک کردن به خدمتگذاران گروه
پاسخ
نظر شخصی من : اولین احترامی که در انجمن دیدم از خوش آمدگو بود . او بود که با احترام مرا بغل کرد و بهم خوش آمد گفت . آنجا بود که حس خوبی نسبت به احترام متقابل بهم دست داد ، وقتی برای 

به مشارکت گذاشتن حال و احساسم برایم کف میزدنند یعنی اوج احترام را به من گذاشتند. احترام را در جلسات اداری دیدم که با آن همه اختلاف نظر در پایان جلسه همدیگر را بغل میکردند و با روی 

خوش باهم برخورد می نمودند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان