امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم هشتم سوال 16 : در مورد دعا برای پیدا کردن تمایل چه احساسی دارم؟
نیاز است که تمایل داشته باشیم تا اصول روحانی دیگری که مربوط به این قدم هستند را تمرین کنیم .
پاسخ
در تمامی قدم ها آموختم که باید برای اقدام و عمل دعا کنم و از نیروی برتر خود درخواست یاری نمایم ، تا با اتکا به خداوند و اقدام و عمل خود بتوانم در مسیر بهبودی با عظم بیشتری حرکت کنم ، در مورد قدم هشتم نیز از همینطور می باشد ، دعا می کنم تا خداوند به من آرامش و فروتنی و بخشش عطا کند تا بتوانم تمایل نوشتن لیست افرادی که بدان ها صدمه و خسارت زده ام را بنویسم .
پاسخ
کلا با تمایل مشکلی ندارم زیرا معتادان گمنام آخرین پناهی بود برای رهایی از شر اعتیاد فعالم ، رهنمودها و اصول آن را باور کردم و با تمام وجودم تمایل دارم که این اصول را در تمام مراحل زندگی خود به اجرا در بیاوردم ، تمایل دارم که تغییر کنم و زندگی جدیدم بهتر از این شود که شاید جاذبه ای باشد برای کسانی که گذشته و حال مرا دیده اند
پاسخ
باور این ابزار، روندی روبرشد و صعودی داشته. و بر فرآیند بودن اصل روحانی ایمان واقفم. در قدم هشتم این روشن بینی بیشتر شده و دعا را ابزاری فدرتمندتر از قبل استفاده میکنم. دعا راه گشای صبر و دلگرمی در زمان ناامیدی و ترس است و باور من ب اندازه ی کارکرد هشت قدم رو ب تعالی بوده و این نشلنه ی مسیر و فرآیند ایمان آوریست
پاسخ
تمایل از قدم سوم در من نهادینه شده است که درون من یک سری اصول روحانی شکل گرفت که میتوانم قفلهای بیرون را با ان باز کنم تا به ارامش و نشاط دست پیدا کنم و من به فرایند قدمها ایمان دارم ...
پاسخ
مطمئناً دست یافتن به تمایل نیاز به کمک خداوند دارد ، احساس میکنم که خدا خیلی با عشقه که به من میگه اگه تمایل نداری ، دعا کن تا من تمایلش رو بهت بدم . من احساس میکنم مورد لطف و رحمت 

خدا قرار گرفتم و تکیه گاهی مستحکم دارم . احساس میکنم دارای هویت شدم و یکی منو همراهی میکنه و حس غریبی ندارم . حس رهایی و آزادی و همچنین حس قدرت و ارزش میکنم .
پاسخ
بخاطر کاربرد این ابزار روحانی در قدمهای قبلی و نتیجه دستاوردهای معنوی این اصل یعنی دعا کردن، از داشتن و آشنایی با این اصل احساس خوشایند امنیت و اطمینان برای هموار شدن دوباره در این قدم را دارم. بهترین روش برای اتصال ب نیروی برتر و اطمینان ب قدرت اجرایی حاصل از کاربرد این اصل روحانب را دارم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان