امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل بینش جدید
آیا واقعاً میخواهیم از رنجشها ، خشم و ترس خود رهایی یابیم ؟

وقتی از ترس خود پرده برداشتیم ، میتوانیم فراتر از آن حرکت کنیم . سعی میکنیم زندگی خود را بدون داشتن برخی از کمبودهای آشکارتر خود تصور کنیم . این امر ما را از آنچه در پس ترس ما وجود دارد ، آگاه میکند و انگیزه لازم برای فائق آمدن بر آن را فراهم میکند . نیروی برتر بینش جدیدی نسبت به زندگی به ما ارائه میدهد که عاری از نواقص ماست. این بینش چکیده بهترین و روشنترین رؤیاهای ما برای خودمان است. نباید از این بینش واهمه داشته باشیم.  

زندگی را بدون نواقص شخصیتی خود تجسم میکنم . از خداوند برای تمایل لازم برای رفع کمبودهای خود یاری میطلبم.
پاسخ
نظر شخصی من : بینش جدید پس از کارد قدم های چهارم ، پنجم و ششم حاصل میشود . ناگفته نماند که من از تغییرات واهمه دارم و در برابر آن مقاومت میکنم ولی با کمک راهنما میتوانم نگرش 

تازه ای برای تغییرات خود داشته باشم . بینش یا نگرش جدید میتواند الگوهای جدیدی در من ایجاد کند که تحول اساسی در درون مرا رقم بزند . بینش جدید راهی ست به سوی پیشرفت و رشد در 

بهبودی هم برای خود و هم برای سایر افرادی که ما با آنها در تعامل و ارتباطیم.
پاسخ
بینش و نگرش جدید را در زندگی با ورود به انجمن معتادان گمنام تجربه کردم ، دیدم نسبت به همه چیز تغییر کرد ، دنیا و زندگی را از زاویه ای دیگر مشاهده کردم ، که تا به آن زمان تجربه نکرده بودم ، دیدم که زندگی جدید من بر چه زیربنا و اصول زیبایی بنیان شده است و این باعث ایجاد بینش جدید در زندگی ام شد .
پاسخ
جاری بودن در مسیری که با ریسک بالای اعتماد شروع شد و نتیجه بهتر از اعتیاد فعال و این شد یک رویکرد واقعبینانه و یک پارچه نگر ....
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان