امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم اول سوال 65 : آیا با کارهایی که باید انجام دهم تا پاک بمانم ، آشتی نموده ام؟
به ما احساس آرامش و صلح دست می دهد ، با اعتیاد و بهبودی و نیز همین طور با مفهومی که این دو واقعیت در زندگی ما پیدا خواهند کرد ، روبرو و آشنا می شویم . از آینده ای که همراه با شرکت در جلسات ، تماس با راهنما و کارکرد قدم ها خواهد بود بیم و ترسی نخواهم داشت .
پاسخ
بله ، بیماریم را با تمام ابعادش پذیرفته ام و با کارهایی که میبایست انجام دهم مشکلی ندارم و بخشی از زندگی مرا تشکیل داده اند ، پیش میاد گاهی جلسه نمیروم ، گاهی تمایل به خدمت ندارم ، گاهی انگیزه ارتباط با راهنما را ندارم ، اما بصورت موقت هستند.
پاسخ
بله.من پذیرفتم که بیماری من جنبه های مختلفی دارد.- دست از جنگیدن برداشته ام.و برای مهار بیماریم تلاش می کنم. جلسه.ارتباط با راهنما.خدمت .مشارکت از اصلی ترین کارهای من است
پاسخ
بله با بهبودی آشتی نموده ام چونکه خودم رو دوست دارم و میخواهم زنده باشم و زندگی کنم
پاسخ
سلام
من امروز با تمام کاهایی که به من میگن تا پاک بمانم اشتی کنم مثل حضور مرتب در جلسات ،کارکردقدم،ارتباط صادقانه با راهنما،تواضع و فروتنی و...
پاسخ
بله،امروز بخاطر عجزهايى كه دارم وگذشته ى تلخ ،سعى ميكنم جلساتم را بطور منظم بروم پذيرشم را بالا ببرم در برنامه خدمت كنم به. يگر معتادان درحال بهبودى كمك كنم قدم كار كنم تا در انجمن و فرايند آن روزبروز پيشرفت كنم .
پاسخ
بله من امروزه به این درک وباوررسیدم که برای بهبودی وپاکی خودم بایدجلسات برم قدکارکنم وقدم هاروتوزندگیم به اجرابزارم ورعایت کردن چندفاکتورکه ازچه چیزهایی بایدفاصله بگیرم مثل یاربازی زمین بازی توپ بازی واینکه خودموتوشرایط قرارندم مشارکت های صادقانه تماس باراهنما مشورت کردن خدمت گرفتن اینهاهمه تابه امروزبه من کمک کردتاپاک بمونم
پاسخ
بلی من باید تسلیم اصول روحانی باشم به طور مرتب در جلسات شرکت کنم وقدمها را به اجرا بگزارم
پاسخ
بله آشتی کردم وقتی که من اقرار کردن وتسلیم شدن را یاد گرفتم وقتی که بایک دوست خوب به اسم راهنما آشنا شدم وقتی که پاکی خود را مدیون جلسات وکلاس قدم وخدمت کردن ومشارکت کردن میدانم یعنی با پاک زیستن آشنا شدم وآشتی کردم
پاسخ
بله من تمام کارهایی که درانجمن گفته شده اشنا شده اهم واولین کارتسلیم برنامه بودن بودوبعدازان به اجراگذاشتن اصول روحانی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان