امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم اول سوال 68 : درک من از قدم یک چیست؟
خیلی از ما پی برده ایم که اگر در مورد درک خود از هر قدم قبل از این که قدم بعدی را شروع کنیم مطلبی بنویسیم خیلی مفید خواهد بود. ما امیدمان را پیدا کرده ایم . اکنون می توانیم یاد بگیریم که چگونه در این دنیایی که در آن زندگی می کنیم ، عمل کنیم . ما می توانیم مفهوم و هدف پیدا کنیم و از دیوانگی ، محرومیت و مرگ خلاص شویم .

وقتی به عجز و ناتوانایی خود در اداره زندگی مان اقرار کنیم ، دریچه ای برای دریافت کمک از یک نیروی برتر ، به روی خود باز کرده ایم . این مهم نیست که ما از کجا آمده ایم ، مهم این است که ما به کجا می رویم.
پاسخ
هر گاه دیدم که زندگیم غیر قابل اداره شده ، نیاز به اقرار کردن دارم ، نیاز دارم که در آن موضوع تسلیم شوم و سپس پرهیز کامل ، و پس از آن امکان بهبودی هم وجود دارد
پاسخ
تسلیم واقعی مفهوم قدم یک دیگر مجبور به مصرف چیزی نیستم
پاسخ
درک من این است که درمقابل اداره زندگیم عاجز هستم و هر بار که به آن اقرار کردهام از آن رها شده ام و خود را در برابر آن تسلیم نموده ام و دریچه ای رو به نیروی برتر برای خود باز نموده ام.
پاسخ
سلام خدمت عزیزان 
درک من از قدم یک اینکه من متوجه شدم در دوقسمت زندگی مشکل دارم بیماری من باعث بروز مشکلات روحی روانی وجمسی من شده هست و باعث رفتارهای ناهنجار و ایجاد الگوی نامناسب شده هست ودرقسمت بی قدرتی من که به اجبار رفتار میکنم را اصلاح کنم وجایگزین این بی قدرتی باید قدرت های خودم یعنی تسلیم وپذیزش رو سرلوحه زندگی ام کنم ودرک من اینکه این بیماری تا اخر عمر بامن خواهد بود وروزانه به صورت های نامشخص رومن کار میکنه وبهتر هست از همون اول باید اقرار کنم تا در مسیر بهبودی باشم 

باتشکر از تک تک شما
پاسخ
در قدم یک من پذیرفتم در مقابل مواد مخدر و چه در مقابل افکار و رفتار معتاد گونه ام عاجزم.و تنها با تسلیم واقعی می توانم در مسیر بهبودی قرار بگیرم
پاسخ
سلام
قدم یک به من، خود محور وخود رای تسلیم شدن را یاد داد و زمانی که من تسلیم شدن توانستم کمک خداوند و انجمن را درک کنم و از جنگ دست بردارم و به بهبودی خود ادامه بدم
پاسخ
تسلیم شدن واقرار کردن عاجز بودن وخود محوری انکاروغیر واقعی و واقعی بودن خودم ترور های شخصیتی یاس وناامیدی نواقص اخلاقی ومشورت کردن مهمترین چیز در قدم یک تسلیم شدن است اگربتوانیم تسلیم شدن را بفهمیم قدم یک را به خوبی گذراندیم
پاسخ
درك من از قدم يك اينست كه بايد تسليم باشم اگر آرامش ميخواهم بايد اقراركنم تا به پذيرش برسم بايد قدم يك رادرست كار كنم تا به خودشناسى برسم بايد بدانم وبفهمم من عاجز وناتوانم ويك بيمارى دارم كه تا آخرين نفس با من است ومن بايد درچارچوب بيمارى با قدم يك زندگى كنم.
پاسخ
همینکه فهمیدم بیماری ناشناخته ای دارم بنام اعتیادکه بایدتسلیم باشم صداقت وروشن بینی وتمایل داشته باشم بایدازخودم وبیماریم مراقبت کنم چون عاجزوناتوانم ،قدم ۱به من یاددادمصرف یکبارزیادوهزاران بارکافی نیست
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان