امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم یازدهم سوال 20 : در چه شرایطی متوجه حضور نیروی برترم می شوم؟ احساس من چیست؟
رابطه آگاهانه فقط به این معنی است که ما از پیوند خود با نیروی برتر آگاهی کامل داشته باشیم . ما به حضور این نیرو توجه می کنیم و بعضی از راه هایی را که او در زندگی ما کار می کند و تاثیر می گذارد را می بینیم.
پاسخ
زمانی که در اوج مشکلات باثبات عمل می کنم و بر اساس این باور که نیروی برتر از زندگیم مراقبت می کند و نتایج مثبتی که اتفاق می افتد حضورش را حس می کنم . وقتی موهبتی

را دریافت می کنم ، حس سپاسگزاری در من بوجود می آید و حضور خداوند را بیشتر حس می کنم. وقتی با انگیزه سالم خدمت می کنم . وقتی که نور امید را در دل یک تازه وارد یا

یک دوست همدرد زنده می کنم . زمانی که مشکلم را در جلسه عنوان می کنم و آن مشکل به طور عجیبی حل می شود . وقتی مورد اعتماد دیگران واقع می شوم . وقتی مشارکت

صادقانه یک دوست همدرد را می شنوم.
پاسخ
در شرايطى كه دركم را دارم نسبت به اراده خداوند مشكلات مهمترين اين درك هست كه خداوند را بهتر و بهتر در زندگى خود مى فهمم و به همين خاطر استرس يا دل نگرانى ندارم من بايد رابطه ام را روز به روز با نيروى برتر خود بالا ببرم تا نگرانيهايم كم شود
پاسخ
برای من به اینصورت است که احساساتم متغیر میشود چه خوب و چه بد
و در این زمانها احساس وصل بودن و دریافت کمک و عاجز بودن را دارم
پاسخ
امروز پاک هستم دست اویزی برای مصره ندارم خسارت جدید وارد نمیکنم وقتی خدمت میکنم کنارم قرار میگیرد حدم را بدانم در شرایطهای سخت زندگی به مو رسیده ولی پاره نشده و در تماس با راهنما و دعا و مراقبه نظام پراکندگی افکارم ترتیب پیدا کرده است ....
پاسخ
در طول دوران بهبودی و پاک شدن از مصرف هر گونه ماده مخدری همیشه حضور خداوند را در زندگی روزمره خود مشاهده کردم ، و این حضور هر روز ، هر ماه ، هر سال ، پررنگ و

پررنگ تر از قبل می شود . احساس می کنم همیشه در همه حال مراقب من است و هیچ گاه مرا در هیچ شرایطی تنها نمی گذارد .
پاسخ
درتمام امورزندگی خوداحساس میکنم که نیروی برتردرکنارم هست
چه درشادی چه درغم ودرتمام مراحلی که نیازدارم ازش درخواست کمک میکنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان