امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم دوازدهم سوال 10 : فرق بین جاذبه و تبلیغ چیست؟
ما پیام را می رسانیم و آن را آزادانه و بدون چشم داشت به مشارکت می گذاریم ، اما هیچ وقت نمی توانیم آن را به زور به کسی بقبولانیم . اصلی که در مورد روابط عمومی انجمن ما بکار گرفته شده است ، یعنی جاذبه نه تبلیغ به خوبی در مورد سعی شخصی ما در رساندن پیام کاربرد دارد.
پاسخ
جاذبه یعنی طبق اصول انجمن زندگی کردن ، وقتی ما رفتار ، گفتار ، کردار و عملکرد خوبی داشته باشیم ، خود نوعی جاذبه است و بهترین پیام رسانی می باشد . نیاز نداریم درباره خودمان و برنامه تبلیغ کنیم ، بلکه لازمه جاذبه ما ، الگوهای رفتاری طبق اصول انجمن می باشد.
پاسخ
تبلیغات سرو صدا جا رو جنجال و هیاهو دارد در تبلیغ از ابزار پر زرق و برق و شاید افراد مشهور استفاده شود تبلیغات ممکن است ما را وارد مسایل سیاسی و اقتصادی کند گمنامی ما را به خطر اندازد و باعث جبهه گرفتن و مخالفت قشر خاصی از جامعه کند و پیام ما را مخدوش کند جاذبه یعنی عملکرد ما و بهبودی ما و به اجرا گذاشتن جاذبه به حفظ روابط ما با دیگران جه در داخل انجمن جه بیرون انجمن کمک میکند در جاذبه تمرکز پیام انجمن در جهت ایجاد ارتباط درونی یا بیرونی با زیر بنای روحانی میباشد روحانیت نیازی به تبلیغ ندارد و به خودی خود کار امد است در جاذبه پایبندی تعهد و اعتقاد و موثر بودن رک و صادق بودن در ارتباط هایمان جه بیرون انجمن جه درون یعنی رعایت اصل سادگی و هدف رساندن پیام از طریق ارایه خدمات رایگان است ....
پاسخ
اينكه تبليغ بر خلاف اصول ما هست و شخصيت پردازى مى شود و ى حالت درامدى و دور زدن اصول است اما جاذبه يعنى اصول يعنى دوازده قدم كار كردن يعنى تمايل داشتن يعنى كار كرد دوازده قدم كار كردن
پاسخ
در مورد جاذبه کمتر شبهه ای است و خود معتادان بهبود یافته و برنامه ای که کمک کرده که بهبودی ممکن شود ، خود اصل جاذبه است ، آنهایی که گذشته ، و حال نرا میبینند پی به کارایی برنامه میبرند اما موضوع قابل بحث تبلیغ است ، غلو کردن و بزرگنمایی باعث کدر شدن پیام رسانی میشود ، در معتادان توقع ایجاد کردن باعث نابودی آنها میشود ، غلو کردن باعث میشود که معتاد دست از تلاش بمشد و منتظر باشد که اتفاقات و سفر بهبودی به خودی خود اتفاق بیوفتد ، و چگونگی عملکرد جای خود را به خودفریبی و تنبلی و توهم بدهد ، میبایست همه جوره تلاش کرد ، سپس بهبودی هم ممکن میشود
پاسخ
منظور از جاذبه این است که ما برای رساندن پیام بهبودی و دسترسی پیدا کردن به دیگر معتادان به تعریف و تمجدید خود و برنامه NA نداریم ولی در تبلیغ باید بزرگ نمایی کنیم و از منابع دروغ و گزینه

های پوچ استفاده کنیم . در جاذبه ما افراد را با رفتار و عملکرد خود جذب می کنیم ولی در تبلیغ ظاهر سازی می کنیم و از عملکرد و رفتار مناسب خبری نیست . جاذبه در کمال صبر و حوصله به نتیجه 

می رسند و نتیجه آن دائمی و ماندگار است ولی در تبلیغ در کوتاه ترین زمان ممکن می خواهند به نتیجه برسند و نتیجه آن موقتی و کوتاه است . در تبلیغ می توانیم چیزی بگوییم که خود به آن عمل

نمی کنیم ولی در جاذبه من قسمتی از پیام و خود واقعی ام هستم .
پاسخ
جاذبه یعنی خودواقعی رابه نمایش گذاشتن
تبلیغ یعنی بزرگ نمای وبه دروغ به رنگ ولاعاب دادن
وقتی دوازده قدم کار می کنم وبه اجرا می گذارم ویک فرد موردقبول جامع قرارمیگیرم وعملکرددرست من را میبینن این جاذبه هست درanوتغیررفتارمن
ودرستکاری من
درanهمیشه بایدجاذبه باشیدتاتبلیغ
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان