امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم دوازدهم سوال 26 : آیا علیرغم احساسی که دارم اصول روحانی را تمرین می کنم؟
تعهد باعث می شود علیرغم احساسات بد و منفی خود باز هم اصول برنامه را تمرین کنیم . ما باید سعی کنیم که برنامه را کار کنیم ، حتی اگر از آن خسته و دل زده ایم . یا به خاطرش زیادی خوشحالیم ، یا حال مان از آن بهم می خورد ، یا احساس محرومیت به ما می دهد.
پاسخ
در تمام موارد ، خوشحالی ، ناراحتی ، و شکست ، سعی می کنم در راستای اصول حرکت کنم ، هر جا که می بینیم نمی توانم طبق اصول حرکت کنم ، مشورت می کنم ، و با

راهنمای خود در ارتباط هستم و با دوستان بهبودی در تماس ، تا بتوانم مجددا در فرآیند بهبودی قرار بگیرم و آرامش پیدا کنم . سعی می کنم در تمام موارد اصول را تمرین کنم و هیچ

گاه دلسرد نشوم .
پاسخ
همیشه نه
اصلا فراموش میکنم که اصول روحانی هم هست و برای دسترس من ساخته و یا نوشته شده اند ، گاهی بقدری درگیر مسائل شخصی میشوم که مفهوم بیماری و بهبودی را اصلا حس نمیکنم ، مدتهاست که ننیتوانم بین مسئولیت های هانوادگیم (مالی) و مسئولیتهای برنامه ایم تعادل برقرار کنم ، و این دقیقا یکی از نشکلات من است و از نیروی برترم درخواست کمک دارم
پاسخ
بله سعی میکنم که در هر وضعیت که هستم چه خوب و چه بد چه شاد و موفق و چه غمگین و شکست خورد از اصول روحانی پیروی کنم تا بتوانم تعادل را در خود و زندگیم برقرار کنم
پاسخ
من بايد تمرين كنم حتى در بترين شرايط زندگى چون به من كمك مى كند در رعايت اصل روحانى تحدد و من را در فراينده بهبودى اميد وار تر مى كند اصول روحانى يعنى رعايت قدمها يعنى بهبودى
پاسخ
مهمتر از احساسی است که سراغم میاید بر خلاف میلم سعی میکنم تاثیر گذار مثبت باشم تا تاثیر پذیر اقدام و عمل زمینه ساز بهبودیم میباشد جون باور کردم رنجش کینه دشمن بهبودیم میباشد امروز مسولیت اشتباهاتم را میپذیرم و فقط دنبال نقش خودم هستم اشتباهاتم را با یک اشتباه دیگر نمیپوشانم بلکه تراز میکنم اقرار میکنم میپذیرم دعا و مراقبه میکنم جویایی قدرت اجرایش میشوم صبوری میکنم تمرین میکنم تا از قید و بند اعتیاد ازاد و رها شوم ...
پاسخ
بله _ ثابت قدم بودن در به اجرا گذاشتن اصول روحانی مرا قادر می سازد مه علیرغم میل شخصی و احساس خود به تمرین اصول روحانی ادامه دهم و از همهء نیرو

و توانم برای ارتقاء این حالات روحانی بهره بگیرم و از انرژی آن برای رساندن پیام و کمک به همدردان به روش پیشنهادی انجمن استفاده کنم ، حتی اگر در بعضی

از موارد من نسبت به تمرین این اصول دردآور و منفی باشد ، من سعی می کنم با پشتکار و استمرار راه خود را ادامه دهم .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان