امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم هفتم سوال 4 : درک من از نیروی برتر چگونه در قدم های قبلی رشد کرده ؟
قدم هفتم سوال 4 : درک من از نیروی برتر چگونه در قدم های قبلی رشد کرده ؟ رابطه من چگونه با نیروی برتر توسعه یافته ؟

کارکرد قدم های قبلی به ما کمک کرد تا رابطه با خداوند به آن گونه که او را درک می کنیم ، به وجود آوریم . اجر این کار در فرآیند قدم هفتم به بهترین نحو به ما خواهد رسید .
پاسخ
در شش قدمی قبلی نسبت به خداوند درک من بیشتر شده است و این باور که خداوند ، در همه حال در کنار من است ، همانطور که در قدم دوم و سوم بیشتر و بیشتر به این درک

رسیدم ، می دانم در قدم هفتم نیز می تواند برای رفع کمبودهای اخلاقی من با درخواست دعا از او کمکم نماید .
پاسخ
درک من از لحظه ای آغاز شد که خود را خط زدم ، به دنبال درک از نیروی برتر در درون خودم گشتم و از عجز و ناتوانی خودم آگاه شدم ، وقتی که فهمیدم من همانی هستم که چه با مواد مخدر و چه بدون آن قادر نیستم زندگی کنم ، روی خود و قدرت پوشالی و توهمی خودم خط کشیدم و فرصتی ایجاد کردم که نیروی برتر در من ورود کند ، اینگونه افکار را مدیون برنامه و کارکرد قدمها هستم
پاسخ
بله ، نسبت به فرایند روند ایمان آوری و باور به نیروی برتر بهتر شده و گسترش و توسعه روابط با دیگران باعث توسعه و رشد من با نیروی برترم شده است
پاسخ
با اقرار به عجز و ناتوانی خودم در برابر اعتیاد و سپس باور اینکه یک نیروی برتر توانایی دارد که سلامت عقل مرا به من باز گرداند . یاد گرفتم اول مشورت کنم و بعد تصمیم بگیرم و با این

کار توان سپردن اراده و زندگیم را به خدا بهبود بخشیدم . در قدم چهارم با اعتماد و کمک خداوند یک ترازنامه صادقانه تهیه کردم و در قدم پنجم آن را با صداقت کامل خواندم و خالصانه 

اقرار کردم . در قدم ششم نواقص هایی که زندگی مرا مختل کرده بود را پذیرفتم و به این باور رسیدم که خداوند هر کدام از آنها بخواهم از من می گیرد و حالا آمادگی دارم تا خداوند 

کمبودهایم را برطرف کند . 

من طی یک فرآیند و با به اجرا درآوردن اصول روحانی قدم ها رابطه ام را با نیروی برترم توسعه دادم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان