امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مفهوم اول سوال 1 : آیا گروه شما جلسات اداری منظم برپا می کند؟
جلسه اداری معمولا قبل یا بعد از جلسه بهبودی برگزار می شود تا جلسه بهبودی بتواند بر روی هدف اصلی خود تمرکز داشته باشد . اعضا گروه را تشویق می کنیم که حتما در جلسات اداری شرکت کنند .
پاسخ
بله ،جلسات اداری به صورت منظم پایان هر ماه بعد از جلسات بهبودی برگزار و گزارش عملکرد یک ماهه خدمتگزاران گروه و تبادل تجربه اعضا و حضورشان در این جلسات ، بصورت

منظم ، باعث رشد و شکوفایی و بهتر برگزار شدن جلسات بهبودی می گردد . فرآیند انتخاب خدمتگزاران گروه ، پاسخگویی خدمت گزاران به اعضا و سایر موارد و تصمیم گیری های گروه

و ... همه در جلسات اداری گروه انجام می گردد .
پاسخ
بله _ حداقل ماهی یک بار و در صورت لزوم جلسات اضطراری برگزار می شود . جلسات اداری زیر بنای تشکیل ساختار خدماتی است و به مشکلات و احتیاجات و حتی

توانایی های خود پی می بریم و با اعزام نماینده بین گروهی ، ساختار را از تجربیات و نیازهای گروه آگاه می کنیم . جلسات اداری از اهمیت زیادی برخوردار است و باید 

به طور منظم و هدفمند تشکیل شود و در آن بر روی منافع مشترکمان تمرکز داشت .
پاسخ
بله جلسات اداری هر ماه حال قبل جلسه و یا بعد جلسه طبق سنت 4 خود گروه یک ساعت مشخص برگزار میشود تا یک سری مسایل بحث و گفتمان شود و به جلسه بهبودی کشیده نشود که گروه از هدف اصلی دور شود ....
پاسخ
بله جلسات اداری لازمه هرگروهی هست تا بتوانند مشکلات گروه رادران به بحث بگذارن تا بهتر راهکار
درستی پیداکنند و گروه ماهم به طورمرتب جلسات اداری در ماه انجام می دهد
پاسخ
بله گروه ما هر ماه بطور مرتب جلسات اداری برگزار میکند تا بتواند نیازی های ساختار خود را که شامل وجدان ، ایده ، پول ، نفر میباشد از طریق نماینده تامین نماید
پاسخ
بله-چون بابرگزاری منظم جلسه اداری احتیاج ها گروه مشخص میشه و هرچه سریع برای فراهم کردن آنها تصمیم گیری میشود که گروه بتواند بدون مشکلی جلسات بهبودی خود را برگزار کند-وبا برگزاری جلسات اداری ایده های مطرح میشود تا به تنوع پیام رسانی در گروه کمک کند-منظور از تشکیل جلسه اداره به این منطور هست که گروه بتواند بدون هیچ دغدغه ای فقط فقط به هدف اصلی خود که پیام رسانی میباشد به پردازد
پاسخ
بايد در هر گروهى جلسات ادارى به طور لزوم برقرار شود جلسه ما هم به همين شكل هست و با بر گزارى جلسات ادارى چالشهاى گروه رفع ميشه و جلسات مون كيفيت بهترى پيدا ميكنه
پاسخ
بله در آخر هر ماه جلسه اداری برگذار میشود و تصمیماتی
برای بهتر بر گذاری گروه وکمک به ساختار گرفته میشود
پاسخ
با سلام خدمت اعضا محترم باید به این نکته توجه داشت که اهمیت جلسات اداری کمتر از جلسات بهبودی نیست واینکه عضو تازه وارد را بخاطر عدم تجربه وزود بودن از حضور در جلسات اداری منصرف کنیم از دید حقیر اشتباه است چرا که خود من اولین بار ۵روز پاک بودم که اولین جلسه اداری رو حمایت کردم وهمان باعث شد که امروز نزدیک ۱۰ ساله که در خدمات حضور دارم با تشکر از توجه شما
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان