امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟
به عنوان یک معتاد ، ما همگی مستعد این هستیم که بخواهیم همه چیز به یک باره اتفاق ییفتد . اما مهم است به خاطر داشته باشیم که قدم دوم یک فرآیند است و نه یک اتفاق .

اگر ما انتظار بهبودی پابرجایی داریم ، قدم دوم برای مان ضروری است.
پاسخ
به کارایی برنامه ، به خط به خط اصول ، به سپردن ، به ، ما بهبود پیدا میکنیم ، به نیروی برتر بدان گونه که خود درک میکنم
به این که مادامی که این راه را دنبال کنم از هیچ چیز واهمه ای نخواهم داشت
پاسخ
سلام
من امروز باور دارم با کمک انجمن درکم را از نیروی برتر بالا ببرم و همچنین بتوانم نواقص اخلاقی خود را برطرف کنم و باور دارم با قبول اصول انجمن روند ایمان اوریم روز به روز بهتر شود
پاسخ
ایمان دارم که با اصول برنامه حرکت کنم وبه تعادل برسم ایمان به صداقت وپذیرش خودم همانگونه که هستم ایمان به قبول کردن اصول معنوی وروحانی برنامه تاکمک کنم روز به روز ایمان درمن تقویت شود وبا رعایت کردن اصول به صلح وآرامش درونی برسم
پاسخ
درکل هر چیزی که در برنامه تا امروز برایم قابل لمس بوده باور دارم و قویترین انها تاثیر کمک یک معتاد به معتاد دیگر است ولی خیلی وقتها باورهای من در حد تئوری و بستگی به شرایط اعتیادی همانروز من دارد و نسبی است.
پاسخ
سلام
متاسفانه من هیچ امیدی ندارم وهمین باعث میشود باوری هم نداشته باشم
پاسخ
به اينكه برنامه كار ميكند ،اينكه با كار كردن درست قدم دوم وعملكرد آينده را خوب ميبينم بايد قدم ها را ادامه داد تاروز به روز كيفيت بهبوديم بهتر شود ،كيفيت بهبوديم در اينصورت بهتر ميشود كه من اميدوارانه زندگى كنم. من اميد دارم به رهنمودهاى راهنمايم ،من اميد دارم به جلسات وپيماى كه از جلسات براى من جارى ميشود.
پاسخ
من به این باوررسیدم تازمانی که قدم کارکنم جلساتم ومرتب برم واصول برنامه رورعایت کنم وقدم هاروتوزندگیم به اجرابزارم پاک میمانم وزندگیمم روزبه روزبهتروبهترمیشود
پاسخ
اصول روحانى برنامه صداقت روشن بينى وتمايل وشركت درجلسات كاركردقدم واعتمادكردن به نيروى برتر وارتباط بادوستان بهبودى و مشورت گرفتن وبه اجرا گذاشتن قدمها در زندگيم وتاثير ان درمراحل فرايند بهبودى كه با تعقير باورها شكل گرفتن راباوردارم
پاسخ
من به این باور رسیدم که یک نیروی مافوق تمام نیروها منو هدایت میکنه.و همین طور میدانم که با درست قرار گرفتن در سر جای خودم بهترینها مال من خواهد بود
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان