امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم اول 28 : اعتياد من باعث بروز چه مشكلاتي در محل كار يا مدرسه براي من شده بود؟
قدم اول 28 :  اعتياد من باعث بروز چه مشكلاتي در محل كار يا مدرسه براي من شده بود؟
پاسخ
با سلام
در محل کارم نمیتوانستم خودم را با قوانین کار متطبق کنم و زور میزدم کارم را با خودم منطبق کنم مسئولیت کارم را بعهده نمیگرفتم و یا دیر به محل کارم میرفتم یا زودتر از بقیه تعطیل میکردم یا بخاطر اهمال کاری به محیط کارم که دولتی بود خسارت وارد میکردم و در نهایت از کار بیکار میشدم.حتی امروز هم اگر در محیط کار خرابکاری میکنم صادقانه اول دنبال راه فرار میگردم که بشکلی ازش فرار کنم بعد به تجربه های گذشته ام فکر میکنم میبینم در گذشتع هر چقدر که فرار کردم جز اینکه مشکلاتم رو پیچیده تر کردم کاردیگری نتوانستم انجام بدهم به همین خاطر تسلیم میشم مسئولیت خرابکاریم رو میپذیرم تاوانش رو میدهم و راحت میشم.
زمان تحصیل در گذشته از مدرسه فرار میکردم یا به بطالت میگذراندم یا برای بقیه دردسر درست میکردم یا معلم رو مسخره میکردم و یا با همکلاسیها درگیر میشدم یا کتک میزدم یا کتک میخوردم و از این دست.چون برای کار و تحصیل هدف و برنامه نداشتم.
امروز اگر جلسات قدم و بهبودی رو نوعی کسب علم و تحصیل (فرض) کنیم میبینم گاهی با اعتیادم وارد جلسه میشوم بجای اینکه روی بهبودی خودم متمرکز بشم دیگران را قضاوت میکنم یا جسمم داخل جلسه است فکرم دنبال اعتیاد دیگران.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان