امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم اول 38 : آيا تا كنون وقتي در معرض يك خطر جدي قرار گرفتهام نسبت به آن بيتفاوت بوده
قدم اول 38 : آيا تا كنون وقتي در معرض يك خطر جدي قرار گرفتهام نسبت به آن بيتفاوت بودهام يا اتفاق افتاده كه

به خاطر اعتيادم قادر به حفاظت از خود در برابر خطر نباشم؟ توضيح دهيد.
پاسخ
با سلام
هر چیزی یا هر کسی یا هر مکانی که باعث شود اعتیاد من فعال شود و از تعادل خارج شوم یک خطر بالقوه محسوب میشوند مثلا وقتی در کنار کسانیکه پول ناسالم رابطه های ناسالم اعتقادات سابقه داری برایشان ارزش است قرار میگیرم تحت تاثیر قرار میگیرم و دچار وسوسه و دغدغه میشوم تمرکزم از بهبودی برداشته میشود و کارهای احمقانه انجام میدهم و دیگر نمیتوانم از خودم در برابر خطر محافظت کنم و خودم برای خودم خطر درست میکنم.گاهی من خودم نقشی در خطر ندارم مثل مرگ عزیزان بیماری عزیزان یا تصادف ولی واکنشهای من خطرناک تر از خود خطر میشوند و خطرات جدید تری بوجود میاورم.
بی توجهی نسبت به بهبودی.غیبت و قضاوت بخصوص در انجمن.رشوه دادن و رشوه گرفتن.مصرف سیگار.رابطه جنسی حفاظت نشده.بی توجهی به رنجشها و کینه ها.واکنش از روی خشم.بی توجهی به خانواده.دور زدن قانون.چکاپ نکردن پزشکی.شکستن گمنامی همقدمیها.پول نا سالم.دزدی در کار.راهکار غلط دادن به دیگران.کار افراطی ووووووغیره میتواند ما را در معرض یک خطر جدی قرار بدهد.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان