امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم اول 53 : آيا هر زمان كه فكر مصرف يا عمل از روي اعتياد به من دست داده آنرا با راه
قدم اول 53 :  آيا هر زمان كه فكر مصرف يا عمل از روي اعتياد به من دست داده آنرا با راهنمايم يا كس ديگري در

ميان گذاشته ام؟
پاسخ
با سلام....
صادقانه بگویم سعی خودمو کردم!!!!!
این سوال میخواهد به من نشان دهد که من چقدر با خودم صادقم و در مقابل اعتیادم تسلیم وار عمل میکنم؟؟؟
اولین اصل صداقت با خود به من میگوید اگر فکری داری باید آنرا قبل از هر اقدامی اقرا کنی چون وسوسه یک فکر است که بعدا به عمل در میاید.
اگر فکری داریم و احساس میکنیم دارین انرژی از دست میدهیم و دچار خود مشغولی شدیم یا فکری داریم که باعث تمایل به استفاده از رفتار ناسالم در ما بوجود آورده را باید به مشارکت بگذاریم و وقتی در میان نمیگذاریم یعنی راه را برای بیماری باز گذاشتیم.
در متن سوال منظور از جمله(هر زمان) میخواهد به من بگوید همه افکار را به مشارکت بگذار و انتخابی عمل نکن.
پاسخ
Sad 
آيا هر زمان كه فكر مصرف يا عمل از روي اعتياد به من دست داده آنرا با راهنمايم يا كس ديگري در ميان گذاشته ام؟
راستش من نه... فکر مصرف مواد که به سرم نزده خداروشکر؛ ولی عمل از روی اعتیاد داشتم و بعد از انجام دادن تو اقرارام به راهنمام گفتم ولی چه فایده داره نوشدارو بعد مرگ سهراب... توجیه و بهانه و دلیل تراشی که برای خودم میارم و میخوام برم تو انکار خود، اینه که راهنمام سن تولد جسمش ده سال ازمن کوچیکتره و این جزو باورای غلط هست که به کوچکتراز خودم احساس و افکارم اقرار نکنم... هنوزهم نقص دارم و دلم میخواد نداشته باشم ولی براش کاری نمیکنم... شما مثل من نباش...  
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان