امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم دوم سوال 35 : امروز در زندگی چگونه از خود روشن بینی نشان می دهم ؟
توسط باور به این مسئله که کمک برای ما وجود دارد، تداوم پیدا می کند . مهم نیست که ما بدانیم این نیروی برتر چگونه می خواهد به ما کمک کند ، مهم این است که فقط باور داشته باشیم که کمک او به ما ممکن است .

در اثر اتفاقات و معجزاتی که در زندگی خود می بینیم ، باورمان به مرور تبدیل به اعتماد می شود و ما به نیروی برترمان به عنوان منبع قدرت خو می گیریم . کم کم یاد می گیریم که به این نیرو اعتماد کنیم و بر ترس مان از زندگی غلبه نمائیم .
پاسخ
امروز با جلسه رفتن وگوش كردن به مشاركت ديگران ، امروز با مشورت كردن واينكه خدا رادر زندگى خود راه دادن ،امروز من بايد ترازنامه ى داشته هايم را بگيرم،صداقت وتمايل خود را در زندگى روزمره به اجرا بگذارم وبه اصول روحانى دوازده قدم پايبند باشم وبه رهنمودهاى راهنمايم گوش كنم.
پاسخ
بدون اغراق عرض کنم که این برنامه چنان شخصیتی به من عطا کرده ، که تا مادامی که این راه را دنبال کنم ، از هیچ چیز واحمه نخواهم داشت
پاسخ
من با عجزواردبرنامه شدم وقتی درجلسات شرکت کردم وبه مشارکت ها گوش کردم وباچشمان خوددیدم که دوستان چگونه پاک ماندن وازانها پرسیدم چگونه پاک ماندید گفتن باحضورمرتب درجلسات مشارکت کردن وراهنما گرفتن وقدم کارکردن ووقتی قدم کارکردم دیدم بیک نیروی برتر بایداعتمادکنم وخودرابه اوبسپارم وفرایندبهبودی من شروع میشود
پاسخ
سلام
مسولیت پذیر باشم ،اشتباهات خودرا به پایه خداوند نگذارم ،دست کشیدن از باورهای مضر و منفی ، تمایل به تغیر ، برنامه ریزی برای کارهایم ، صبر
پاسخ
یکبار دیگه اصل روحانی اعتماد را تمرین میکنم موقع مشارکت کردن با راهنمایم خودم را سانسور نمیکنم تراز نامه ازخودم میگیرم درک شخصی خودم را از اصول به دیگران تحمیل نمیکنم وکارهای خودرا توجیح نمیکنم اشتباهات وبی احتیاطی خود را درزندگی وجامعه پای خواسته خداوند نمیگذارم سعی درمرتب کار کردن قدم ها وجلسه ها واز همه مهمتر درمورد دیگران قضاوت کردن
پاسخ
اشنباهاتم رو می پذیرم.قبل از تصمیم گیری و انجام کاری تامل میکنم.امروز تراز های رفتاریمو می گیرم.ودر راستای بهبودی تلاش میکنم
پاسخ
دست ازباورهای مخرب وغلط ومنفی گذشته بردارم مثبت اندیش باشم دریچه قلب وفکرموبازنگهدارم توهمه ی کارهام مشورت کنم صداقت داشته باشم اینکه برای بهبودیم قدهاروکارکنم وتوزندگیم به اجرابزارم خودمحورنباشم به دنبال تعقیردرگفتاروکردارورفتارم باشم همیشه به عواقب کارهام فکرکنم ازنواقص هام استفاده نکنم
پاسخ
با مشورت کردن بخصوص راهنما و افراد با تجربه - از زاویه نو و جدید به زندگیم نگاه کنم - دست از جنگ بردارم و تسلیم شوم - تمایل به کمک گرفتن از دیگران

قبول اینکه من سلامت عقل ندارم - قبول اینکه یک راه دیگر بجز راهی که من انتخاب کردم وجود دارد - پیش داوری و قضاوت نکردن
پاسخ
با تسلیم ، در برنامه ، مشارکت با راهنما و دوستان بهبودی ، کارکرد قدم ها و خدمت در انجمن و خدمت به تازه وارد ، روشن بینی را تمرین می کنم .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان