امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم دوم سوال 37 : من تمایل دارم چه کارهایی انجام دهم تا سلامت عقل به من باز گردد ؟
تمرین اصل روحانی تمایل در قدم دوم ممکن است که خیلی ساده شروع شود . در ابتدا ممکن است که فقط به جلسات برویم و به مشارکت معتادان در حال بهبودی گوش کنیم و تجربه آن ها را در مورد این قدم بشنویم . پس از آن سعی کنیم چیزهایی را که شنیده ایم در بهبودی شخصی خود به کار گیریم و البته از راهنمایمان هم در خواست کمک می کنیم .
پاسخ
وقتی زندگیم بهتر بشه، فکرم سالمتر میشه. باتمرین اصول تو تموم قسمتهای زندگیم زندگی، من روز ب روز بهتر خواهد شد. زندگی مسولانه موجب بازگشت سلامت عقل میشه.مقایسه کردن این شرایط با روزهای اول پاکی تمایل منو واسه تمرین مستمر این اصول بیشتر میکنه و به طور حتم فکرم نیز سالمتر خواهدشد.
پاسخ
اينكه قدمها را كار كنم، با راهنمايم در ارتباط باشم،در همه ى امور زندگى سعى كنم مشورت كنم، سعى كنم ترازنامه ى قدم دهم را بگيرم. من بايد تسليم باشم،اقرار كنم ،دعا ومراقبه كنم وبه خداوند اعتماد كنم.
پاسخ
استفاده کردن از ارزش درمانی کمک یک معتاد به معتاد دیگر ، راهنما شدن و رهجو بودن به معنی واقعی کلمه ، خدمات بر اساس بهبودی ، کارکرد قدمها و این اصول را در تمامی مراحل زندگی به اجرا درآوردن ، شرکت در جلسات بهبودی ، نود دقیقه کامل
پاسخ
سلام
همان طور که تمام تلاشم را برای گرفتن مواد انجام میدادم باید اینسری این تلاش را برای پیدا کردن سلامت عقل به کار ببرم ازجمله حضور مداوم در جلسات ،کار کرد قدم و به کار بستن انها در زندگیم و ارتباط پر رنگ با راهنمایم
پاسخ
یک کار اشتباه را نباید دوبار تکرار با این بیماریم نباید خلوتی داشته باشم اصل روحانی واعتماد را سرلوحه کارها قرار دهم تجربه کردن ایمان واعتماد علی رغم وجود ترس میتواند به من کمک کند تا هرکاری که برای بازگشت سلامت عقل برایم مفید است را انجام دهم درغیر اینصورت همه زندگیم آشفته میشود
پاسخ
اینکه بپذیرم اشتباه ، اشتباهه.با خودم به صلح برسم و بپذیرم یک بیمارم و در راستای بهبودیم و خاموش کردن اژدهای درونم تلاش کنم.قدم کار کنم تا خودم رو بیشتر بشناسم.جلسه برم ووو
پاسخ
از زاویه بهتر به زندگی نگاه کنم احترام نگهدارم دیگران درک کنم تکرار اشتباه نکنم ارتباطاتم را بهبود ببخشم جمع گرا باشم چرا که در تنهایی محکوم به فنا هستم مشورت کنم بعد تصمیم بگیرم (روزانه در تماس با بهبودی باشم )
پاسخ
کمک گرفتن ازنیروی برتروراهنما،رفتن مرتب به جلسات خدمت کردن صادقانه قدم هاروکارکردن تصمیمات انی نگیرم بابرنامه وهدفمندباشم وفقط برای امروززندگی کنم
پاسخ
تمایل یعنی نشان دادن علاقه و شوق درونی توسط اعمال و رفتار و کردارمان.

من امروز تمایل دارم خدمت کنم - به تازه وارد سرویس دهم - در مورد اشتباهاتم صحبت کنم و راهکار بگیرم - دعا کنم - دریچه افکارم را باز نگه دارم - 

مسئولیت پذیر باشم - قدم کار کار کنم و انتقال بدهم - دید خودم را از منفی به مثبت تغییر دهم - در لحظه زندگی کنم و افسوس گذشته را نخورم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان