امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم دوم سوال 40 : ایمان من چگونه رشد کرده است ؟
راه های متنوعی وجود دارد تا این راهکار را در زندگی شخصی خود بکار گیریم . اکثر اعضای ما پیشنهاد می کنند که ما می توانیم با شرکت منظم در جلسات و گوش کردن به راهنمای مان این فرآیند را شروع کنیم .
پاسخ
از تغییرات باور های غلط ، مانند این باور که من دیگه باید تا آخر عمر مصرف کنم و ......
تغییراتی: مانند درک از یک نیروی برتر ، که قرار است به من سلامت عقل بازگرداند و یا کارهای دیگر

به مرور در فرایند ایمان آوری قرار گرفتم .
پاسخ
شركت درجلسات وكاركرد قدمها وبه اجرادراوردن اصول روحانى يعنى وقتى درقدمها من اشنا مى شوم بابيمارى اعتياد وباعجزهاى خود استارت ايمان اورى من شروع ميشود ووقتى درقدم دوياد ميگيرم كه من سلامت عقل ندارم وحتمن بيك نفر اعتمادكنم وبعدازان خودرابه يك نيروى برتربسپارم وشروع به درك ازنيروى برترخود ميكنم شروع فرايند ايمان اورى من شروع ميشود
پاسخ
سلام
من هیچ راهی برای پاکی پیدا نمیکردم که انجمن راه پاکی را به من نشان داد و حتی در کنار ان کاری کرد که باکار کرد قدم نقصهایم را بشناسم وزندگی خوبی داشته باشم من حتی امروز کمتر دروغ میگویم و حق دیگران را رعایت میکنم و اینها از جمله کارهایی است که باعث رشد ایمان میشود
پاسخ
باسلام ادب احترام 
باوجود داشتن اصول انجمن معتادان گمنام و به اجرا گذاشتن انها ایمان من روز به زوز تقویت پیدا کرده اصولی چون  تعهد و مسولیت پذیری وپذیرفتن بیماری اعتیاد از جمله مطالعه نشریات و بازگو کردن احساسات و مشکلاتهای که سد راه بهبودی من هستن با راهنما خود و رفتن جلسه حضور فعال داشتن خدمت کردن و تشخیص دادن توانای وناتوانی های خودم ایمان من قوی تر ودر من شکل گرفته است در کل پیروی کردن تسلیم بودن
پاسخ
زمانیکه اصول برنامه را اجرا کردم
وارد جلسات شدم شواهد عینی دیدم که با کارکرد قدمها و رعایت برنامه بجز اینکه مواد مصرف نمیکنند بلکه راه جدید برای زندگی پیدا کردنند ....
پاسخ
اینکه دست ازپرتوقع بودن خودمحوری کنترل ناصداقتی برداشتم وباکارکردقدم هاوبه اجراگذاشتنشون توزندگی گوش دادن به مشارکت هاوتجربه هاوتعقییروپیشرفتشون وتعقییروتحول توزندگیم ورفتاروکردارم وحضورنیروی برتروکمک هاش
پاسخ
با یه اجرا گذاشتن اصول برنامه در زندگیم.دست از جنگیدن برداشتن.مشورت کردن با راهنما و در مسیر بودن
پاسخ
کنار گذاشتن ضعفهای اخلاقی ام بعنوان ابزار تغییر محور ترس
به عشق گوش دادن به تجربه روحانی دوستان وآشنایی باقدم دوم
اولین چیزی که مهم است این است که من چقدر سعی کردم ایمان نهفته درخودم را رشد دهم وحفظ کنم این را میدانم ایمان واعتماد قرینه هم هستند وهیچکدام بدون هم مفهومی پیدا نمی کند زمانی ایمان من قوی میشود که اعتماد در من شکل میگیرد بهترین راه کمک کردن به ایمان واعتماد به جا آوردن اصول روحانی برنامه است
پاسخ
ایمان من بر اثر حضور در برنامه و پاک ماندن و دیدن همنوعانم رشد کرده و همچنین کارکردن برنامه برای خودم و دیگران باور و ایمان مرا نسبت به برنامه زیاد 

کرده است. اصول روحانی به مرور در درونم زنده شده و در وجودم نهادینه شده است. تغییر باورهای گذشته به باورهای جدید بر اثر کارکردن قدمها -
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان