امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
69- آیا هرگز مورد سوء استفاده قرار گرفته ام؟ توسط چه کسی؟ چه احساسی در این رابطه داشت
69- آیا هرگز مورد سوء استفاده قرار گرفته ام؟ توسط چه کسی؟ چه احساسی در این رابطه داشتم یا دارم؟
پاسخ
با سلام....
در ۲ صورت مورد سوءاستفاده قرار گرفتم ۱-جایکه دیگران از من سوءاستفاده کردند.
۲-جایکه خودم از خودم سوءاستفاده کردم.
۱-جایکه کودک بودم و فهم و درکم کامل نبود و مورد سوءاستفاده جنسی از طرف نزدیکان ، اقوام یا دوستان یا کسانیکه مورد اعتماد پدر و مادرم بودند قرار گرفتم.
من بخاطر داشتن بیماری اعتیاد و خلاء درونی و نداشتن اعتماد بنفس و همچنین درک غلط از اعتماد خودم را مورد سوءاستفاده مالی ، احساسی ، روانی و جنسی قرار دادم.

۲-جاهایکه خودم از خودم سوءاستفاده کردم مثل مصرف سیگار یا کار بیش از اندازه یا تنبلی بیش اندازه ، مراقبت نکردن از سلامتی ام با پرخوری یا برای داشتن یک رابطه خودم به طرف مقابل اجازه دادم از من سوءاستفاده کند و غیره....
و در اکثر موارد بعد از سوءاستفاده احساسات ناراحت کننده ایی مثل حقارت ، حماقت ، یاس ، نامیدی ، خیانت ، بی لیاقتی و غیره به سراغمان میاد و کنترل رفتار و افکار ما را بعهده میگیرد بعد برای خاموش کردن احساسات ناراحت کننده میخواهیم همان سوءاستفاده ها را با دیگران بکنیم.
سوال میخواهد مارا از شَر احسات بَد خلاص کند تا ما به خودمان و دیگران خسارت وارد نکنیم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان