امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
70- آیا مورد سوء استفاده قرار گرفتن بر روی روابط من با دیگران تاثیر گذاشته؟ چگونه؟
70- آیا مورد سوء استفاده قرار گرفتن بر روی روابط من با دیگران تاثیر گذاشته؟ چگونه؟
پاسخ
با سلام....
بله قطعا
چون به زمین و زمان بی اعتماد شده بودم. هر موقع مورد سوءاستفاده قرار میگیرم رنجشهایم از تجربه های تلخ گذشته دوباره تازه میشوند.
به اصول و ارزشهایم بی تفاوت میشوم و احساس میکنم قربانی اعتماد شدم و این احساسات کنترل مرا بدست گرفته و اعتیادم فعال میشود و دلم میخواهد آنرا تلافی کنم بعد هر کسی سر راهم قرار میگیرد میخواهم تلافی کنم.
اعتیاد به گونه ایی ست که یکنفر از من سوءاستفاده میکند من از صد نفر سوءاستفاده میکنم اگر یکنفر از من سوءاستفاده کرد نباید از دنیا انتقام بگیرم من هر زمان مورد سوءاستفاده قرار گرفتم وقتی آنرا برسی کردم دیدم تا حد خیلی زیادی خودم بستر سوءاستفاده را برای طرف مقابل محیا کردم‌.

مسئله سوءاستفاده تقریبا مسئله رایجی میباشد و ممکن است گاهی اوقات مورد سوءاستفاده قرار بگیرم و خودم هیچ نقشی نداشته باشم اما نباید اجازه بدهم اعتیادم از این مسئله سوءاستفاده کند و مجوز هر کاری را به من بدهد و باعث شود عشق و صمیمیت در رابطه هایم کشته شود.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان