امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم سوم سوال 23 : مفهوم مراقبت برای من چه می باشد؟
ترتیبی که ما از آن طریق آماده می شویم تا اراده و زندگی مان را به خداونی که خود درک می کنیم تسلیم کنیم.
پاسخ
در گذشته فکر می کردم خداوند و نیروی برتر مراقب من است تا در صورت اشتباه مرا تنبیه کند ولی امروز مراقبت خداوند با محافظت گره خوره و من درکم اینست که چون من توانایی

مراقبت از خودم را ندارم و خوب و بد خودم را نمی دانم و البته اطرافیانم هم توانایی و دانش این کار را ندارند پس به نیرویی برتر از خودم و البته مهربان و محافظ و آگاه به بیماریم نیاز دارم 

تا از من در مقابل خطرات و تهدید ها مراقبت کند .

من اول اراده ام را می سپارم چون اراده شخصی من بود که زندگیم را آشفته کرد و بعد به مرور یاد می گیرم که زندگیم را به نیروی برتر بسپارم سپردن یعنی مشورت کردن و بعد اقدام و عمل 

من باید بدانم که خدا فقط راه را به من نشان می دهد و اقدام و عمل آن با من است .
پاسخ
مراقبت در معنی کلمه یعنی نگه داری امانت داری و مسایلی که از دستم خارج است و توان مقابله ندارم به خداوند بسپارم و برای اینکه همیشه از مراقبت او بهره مند شوم کافیست ایمانم را توسعه دهم و دست از کنترل بردارم مراقبت کنترل کردن نیست ....
پاسخ
برای من یعنی حضور ، تسلیم ، تمرین کردن
پاسخ
مراقبت برای من به مفهوم آن است که با بکارگیری اصول روخانی در تمام مراحل زندگیم از خود و از این امنت مراقبت کنم
گاهی این مراقبت توسط درک شخصی از نیروی برتر امکان پذیر میشود
پاسخ
مراقب به معنی نگه داری است محافظت،و دور نگه داشتن از اسیبها،هوشیار بودن،مشورت کردن.یعنی زندگی خود را به دست یک نیروی برتر سپردن
پاسخ
نیازهای من و بدست آوردن آنها،یه سری تغییرات که اتفاق افتاده و چیزهابب کخ در برنامه بدیت آوردم ،مثل باور،ایمان،شناخت نیروی برتر،.......
نگه داشتن و از دست ندادن .اتفاقاتی که طی روز میفته از ظعفام استفاده نکردن
پاسخ
انجام دادن کار یعنی اقدام وعمل سپس دعاکردن وبعدسپردن به .خداوند
پاسخ
اين كه من بايد در جلسات شركت كنم قدم كار كنم تا مراقبه خداوند رو ببينم و بشنوم من بايد فيزكى در جلسات نباشم و بايد با تمام وجودم شركت كنم تا پيام خوب را بشنوم و خداوند را حس كنم دعا و ماقبه بايد عملكرد خودم را در بهبوديم نشان دهم
پاسخ
باید از آنچه به آن ایمان دارم مراقبت کنم ، تا بتوانم در فرآیند بهبودی بهتر و سریع تر به جلو حرکت کنم . باید عملکرد داشته باشم و از داشته هایی که خداوند به من عطا نموده است ، محافظت و مراقبت کنم .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان