امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل سپاسگزاری
هر چه بیشتر پاک بمانیم ، احساس سپاسگزاری نسبت به بهبودی خود را بیشتر تجربه میکنیم . احساسات مزبور به هدایای خاصی مانند دوستان جدید یا قابلیت استخدام شدن محدود نمیشود . در اکثر مواقع این احساسات از احساس کلی شادمانی ما نسبت به زندگی جدید برانگیخته میشود. این احساسات با اطمینان ما از مسیر زندگی خود در صورتیکه معجزه بهبودی در معتادان گمنام را تجربه نکرده بودیم، تشدید میشود.

سپاسگزاری من لحن خاصی دارد ؛ وقتی ابراز میشود ، از طریق قلب درک میشود . امروز ، سپاسگزاری خود را با دیگران به مشارکت میگذارم ، حال کلماتی برای ابراز آن پیدا کنم یا خیر.
پاسخ
سپاس گذاری نشات گرفته از فروتنی است
زمانی که برای به تحقق بخشیدن به هدف اصلی برنامه تلاش میکنم و سهم منصفانه خود را بدون کم و کاست انجام میدهم ، آن موقع است که اصل سپاسگذاری را به فعل در آوردام .
پاسخ
برای من، زندگی به روال برنامه، عمیقترین نوع سپاسگزاری است
پاسخ
سپاسگزاری برای من یعنی درک اتفاقات و وقایع که خداوند برای من رقم زده و من سعی میکنم با تمام وجود و از ته قلبم شکرگزار باشم خدایا بابت همه چیزهای خوب و بدی که برایم رقم زدی از تو ممنونم اینها از دیدگاه من خوب و بد است ولی بعد از گذشت زمان برای من ثابت شده که همه اینها لطف و توجه تو بوده خدایا ممنوم
پاسخ
اولین استارت سپاسگزاری من ازروزپاکی من شروع شد وهروزکه میگذشت حالاتهای قلبی من عمیق تر مبشد وهرچه درانجمن معتادان چیزهای تازه یادمیگرفتم سپاسگذاری من عمیقتر میشد وعشق من به برنامه
پاسخ
بهتربن سپاسگزاری من از خدا این است که پاک بمانم و به یک معتاد دیگر خدمت کنم . راههای زیاد برای سپاسگزاری هست که بهتر است که این سپاسگزاری ها عملی باشد. 

من با تغییر رفتارهایم با طرز برخوردم و با عملکردم میتوانم سپاسگزار خداوند باشم.
پاسخ
من وقتی با رهجوهایم قدمها را بررسی میکنم و درکم را با اونا ذر میون میزارم دارم به پاک ماندن خودم کمک میکنم.

ووووووووووو
وقتی که دارم در گروه و یا ساختار خدماتی خدمت میکنم دارم سپاسگزاری خود از انجمن را بنمایش میگزارم.
پاسخ
سپاسگزاری خود را از نیروی برتر و دوستان بهبودی و راهنمای خود که به من کمک کردن تا در مسیر بهبودی قرار بگیرم و خدمت به معتادان گمنام و عشق بلاعوض به آنها نشان می دهم .

امروز تسلیم اصول برنامه هستم و از این بابت سپاسگزار نیروی برتر خود (خداوند ) هستم .
پاسخ
سپاسگزاری برای من . یعنی مراقبت کردن از تمام داشته هایم مثل مراقبت از بهبودی ، برنامه ، خودم ، خدمت کردن ، روابط مثبت و موثر و حفظ روابط ، انجام تمام مسئولیت و تعهدم میباشد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان