امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم اول سوال 17 : چه شرایطی باعث شد تا رسما قدم یک را کار کنم ؟
پی می بریم که هیچ دوستی نداریم و آنقدر ارتباط مان با همه چیز قطع شده که فقط یک رشته روابط قلابی و تقلیدی از عشق و صمیمت برای مان باقی مانده است . اگر چه ممکن است در این حال همه چیز از دست رفته به نظر بیاید ، اما حقیقت این است که باید از این برهه بگذریم تا بتوانیم سفر بهبودی را آغاز کنیم .
پاسخ
به واسته بیماری اعتیاد و غیرقابل اداره شدن زندگی مجبور به اقرار به عجز خود در مقابل بیماری اعتیاد شدم و با تسلیم واقعی قدم اول را رسما کار کردم
پاسخ
تسلیم شدن در برابر اعتیاد و پیروزی در بهبودی
بع رسمیت شناخت na در عمق وجودم و تمایل به رهنمودهای na بعنوان یک روش جدید
بدنبال ابزار برای روز بروز افزایش پاکی
پاسخ
تسلیم و پذیرفتن بیماریم.من برای شروع بهبودی اعلام عجز می کنم. وبا شروع کارکرد قدم یک به دنبال راه تازه ای برای آینده و زندگی ام می گردم
پاسخ
وقتی اختیارزندگی ازدستم رفت واختیارم افتاددست دیگران باورام ازبین رفت اعتمادم ازبین رفت هویتم ازبین رفت شخصیتم ازبین رفت اعتبارم ازبین رفت ودیگه هیچ اختیاری نداشتم ودیگران برای من تصمیم میگرفتن ویه ورشکسته ی کامل روحانی شده بودم وهیچ حضوری ازخداونددرون من نبودزمانی که واردانجمن شدم وازناچاری واردانجمن شدم بعداز۹۰روز۹۰جلسه وگرفتن راهنماواعتمادکردن به اعضای گروه حرف گوش دادم وقدم ۱روکارکردم
پاسخ
به اين صورت كه ديدم فقط پاك بودن و جلسه رفتن كافى نيست و لازم است من خودم و نواقصم را بشناسم تا بتوانم روى خودم كار كنم من هميشه از جانب نواقصم ضربه خوردم . قدم يك من را با خودم اشنا ميكند و چگونه رو برو شدن با بيماريم را و به تعادل رساندن خودم در بهبودى . قدم يك يعنى اقرار صادقانه قدم يك يعنى تسليم واقعى . تا زمانى كه من تسليم نباشم اقرار صادقانه نكنم نمى توانم بهبودى داشته باشم. من با كاركرد قدم يك مى توانم زندگيم را به يك بهبودى با كيفيت تبديل كنم .
پاسخ
زشتیهای عجز هایم ترس از مصرف مجدد ترس از زندگی به روال گذشته باید یاد بگیرم که تو این قدم مهمترین چیز تسلیم شدن است باید این قدم ومنظم کارکنم تا بعنوان یک ابزار درزندگی فقط برای امروز م کارکند مهمترین چیز درقدم یک که مرا وادار میکند دربهبودی خودم استوار بمانم تسلیم شدن است
پاسخ
(14-01-2019, 12:02 AM)mostafa نوشته: زشتیهای عجز هایم ترس از مصرف مجدد ترس از زندگی به روال گذشته باید یاد بگیرم که تو این قدم مهمترین چیز تسلیم شدن است باید این قدم ومنظم کارکنم تا بعنوان یک ابزار درزندگی فقط برای امروز م کارکند مهمترین چیز درقدم یک که مرا وادار میکند دربهبودی خودم استوار بمانم تسلیم شدن است

سلام شرایطی که باعث شد تا من قدم اول را کار کنم در دوبخش خلاصه میشه در قسمت اول من اقرار کردم که در مقابل اعتیادم و رفتارم عاجز بودم ودر قسمت بعدی غیر قابل اداره بودن زندگیم یعنی اینکه قدرت وبی قدرتی در مقابل انچه که من انجام میدم یعنی نداشتن قدرت دربخشهای زندگی خودم خیلی وقتها حاضر وامادگی داشتم کاری را شروع کنم ولی وقتی به مرحله اجرا میرسید من معوث وناتوان میشم وقدرتی نداشتم تا را انجام بدم در نتیجه متوجه شدم در مقابل بی قدرتی ها هم باید کاری بکنم تا قدرتی به دست اورم وقدم یک به این امکان را داد تا بتوانم تغییری در روند زندگی که در ان ناتوان هستم کاری کنم وتسلیم باشم بلکه راه جدیدی برای زندگیم پیدا کنم باسپاس از تک تک شما دوستان عزیز
پاسخ
سلام
من برای پاک موندن احتیاج به ابزاهایی داشتم که هم پاک بمانم و هم روش زندگی کردن درست رو به من یاد بده وهمین دلیل خوبی بود برای کارکرد قدم یک
پاسخ
اقرار در جلسات برایم غیر ممکن شد از حق انتخابهایم درست استفاده نکردم احساساتم ناپایدار شد فکر و عملکردم نامنظم شد از سرویس دادن رنج کشیدم به همین دلیل از قدم یک شروع کردم به نظم ترتیب دادن به انها....
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان