امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل بهبودی
برای معتادان حتی یک روز پاکی هم معجزه است. وقتی به یاد میآوریم چرا به معتادان گمنام آمدیم و با چه شرایطی به اینجا رسیدیم، متوجه میشویم ثروت مادی در مقایسه با ثروت روحانی که در بهبودی به دست آوردهایم، رنگ میبازد.

به من هدیهای روحانی داده شده که برتر از ثروت مادی است: بهبودی . از خداوندی که درک میکنم به خاطر رهایی از اعتیاد فعال تشکر میکنم.
پاسخ
بهبودی برای من یک فرصت روزانه است ، فرصتی که انتخاب و استفاده از آن در دستان من است
بهبودی و رهایی از اعتیاد فعال
پاسخ
بهبود ى دروز اول پاكى مصرف نكردن موادمخدر بود وبعداز ان چگونه پاك ماندن ولى امروز بهبودى با تغيرباورهاى غلط من رقم مى خورد امروز ياد گرفتم هرگاه كاردرست باهدف درست انجام بدهم درفرايند بهبود ى قراردارم
پاسخ
بهبودی برای من یعنی وصل بودن
تحت هر شرایطی حتی اگر پاسخ درست را میدانم با دوستان بهبودی در. ارتباط باشم و همیشه آموزش پذیر باشم و از تمام اصول برنامه استفاده کنم
پاسخ
بهبودی یهنی بهتر بودن بهتر زیستن شاد زندگی کردن بهبودی یعنی کار درست با انگیزه درست و برای اینکه به این بهبودی دست یابم باید روزانه از اصول روحانی برنامه استفاده و بهره مند شوم و از باورهای کهنه و قدیمی دست بردارم ....
پاسخ
ارتباط روزانه با یکی از ابزارهای کاربردی برنامه، مثل جلسه، راهنما، قدم، نشریات و... به من یادور میشود که در حال بهبودی هستم.
پاسخ
اصل بهبودی یعنی توجه و رعایت مثلث بهبودی کار ، جلسه ، خانواده
پاسخ
بهبودی یک فرآیند است که همیشه ادامه دارد تا به ابدیت ، و با گام نهادان به این مسیر پایان ناپذیر و اقبانوش بی پایان ، بصورت ناخودآگاه آن را تجربه می کنیم و این فرآیند ، باعث ایجاد بسیاری از مزایای در زندگی روزمره ما می شود .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان