امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم یازدهم سوال 28 :تعهد خود نسبت به قدم یازدهم و نسبت به بهبودی را چگونه نشان میدهم؟
در قدم یازدهم ما بر روی تعهد ، فروتنی ، شهامت و ایمان تمرکز می کنیم . لازم است که ما نسبت به دعا و مراقبه منظم متعهد باشیم .
پاسخ
با پذیرش کامل تمامی ابعاد بیماریم و انجام یک برنامه بهبودی منظم روزانه و حضور مرتب در جلسات و مشارکت صادقانه و همچنین رعایت اصول روحانی به خصوص اصل تعهد .

مراقبت از رفتارم و مراقبت از ارتباطم با خداوند در یک زمان مشخص و یک روحانی معین. تغییر دیدگاه های گذشته و باورهای اشتباه . هر روز دعا و مراقبه می کنم و علیرغم هر

احساسی در جلسات سکوت می کنم . قدم یک می گوید یک راه بلد بودی و آن هم راه اعتیاد بود ، قدم  یازده یک راه جدید در بهبودی است که دعا و مراقبه است ، برای رسیدن

به آرامش و آزادی .
پاسخ
بصورت مستمر روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، دعا می کنم و مرافبت از داشته هایی که خداوند مهربان به من اهداء نموده است . حضور مرتب در جلسات بهبودی ، خدمت در انجمن ،

شکرگذاری از خداوند و مشارکت با دوستان بهبودی ، مشورت با راهنما و طبق اصول انجمن حرکت می کنم .
پاسخ
قدم یازده قسمتی از عمده بهبودی من است و به من تعادل فکر و انظباط در فکر و زندکی میدهد و هدفمندم میکند علیرقم هر احساسی هر فکری دعا و مراقبه کردن قسمتی از تعهد من به بهبودی میباشد و این اصل در خر خدمت کردن هم تاثیر میگذارد که جزو بهبودی من است دعا و مراقبه میکنم حتی اگر نتیجه اش باب میلم نباشد در کتاب هم امده نتایج این کار در بلند مدت که شامل ارامش فکر و رابطه عمیق تر با نیروی برتر است ارزش صبر کردن را دارد ...
پاسخ
از آنجایی که قدم یازدهم هم جزیی از برنامه معتادان گمنام است ، تعهد من بدینگونه است که بصورت مرتب در جلسات شرکت میکنم ، خدمات فعالانه دارم ، سعی میکنم که سهم منصفانه خودم را در برنامه ایفا کنم ، دعا میکنم و بدینگونه از آن دعا مراقبه میکنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان