امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم یازدهم سوال 13: چه مواقعی دعا می کنم ؟ وقتی آزار می شوم ؟ وقتی که چیزی می خواهم ؟
قدم یازدهم سوال 13: چه مواقعی دعا می کنم ؟ وقتی آزار می شوم ؟ وقتی که چیزی می خواهم ؟ به طور منظم ؟

یک شکل از دعا که همه اعضا NA به طور عام از آن استفاده می کنند ، دعا شروع یا دعا خاتمه جلسات NA است . اما در نهایت نوع دعا کردن شخصی ما

فقط به میل و نظر خودمان بستگی دارد .
پاسخ
در هر شرایطی سعی میکنم با خداوند ارتباط برقرار کنم خصوصا صبحها که ااز خواب بیدار میشوم یا زمان خواب گاها شرطی دعا میکنم مثال خداوند کمکم کن در بهبودی باشم تا به فرزندانت خدمت کنم .وقتی ازار میشوم دل جرکین میشوم دعای ارامش میخوانم دعا کردن در هر شرایطی در من نهادینه و عادت شده اگر هم یادم رود تراز دارم راهنما یاداوری میکند در هر صورت هر احساسی در هر شرایطی داشته باشم با خداوند تقسیم میکنم وقتی دعا میکنم بازتابش به خودم برمیگردد به طور منظم های من سپاسگزاری است که سعی میکنم در من فرو کش نکند ...
پاسخ
بصورت مستمر در جلسات بهبودی همراه با دوستان بهبودی دعا می کنیم ، اکثر مواقع وقتی کار روز مره خود را آغاز می کنم ، دعا می کنم و از خداوند

طلب کمک می کنم ، در خدمات در انجمن ، قبل از شروع و انجام هر خدمتی ، در مواقع شکر گذاری و سپاس گذاری از خداوند و در مشکلات پیش آمده

و پیش بینی شده در زندگی و غیره ....
پاسخ
من هميشه سعى مى كنم دعا كنم و از خدا درخواست خوبها را براى خودم و ديگران. اما بيشتر دعا هاى من در جلسات شكل مى گيرد و رابطه ام در زمانهاى كه در جلسات هستم بهتر و سالم و درست تر است و حالم را خوب مى كند
پاسخ
درتمام مراحل زندگیم دعا می کنم
اگرکاری داشته باشم ازش کمک می خواهم که یاریم کند
اگرکاری هم نداشته باشم شکرگزارتمام داشتهام هرروز صبح ازخداونددارم
ودرجلاسات هم دردومرحله همبشه دعای شکرگزاری داریم
پاسخ
معمولا دعاهای من حول محور داشتن تمایل و توانایی گرفتن نصبت به بکارگیری اصول روخانی است ، بعنوان یک انسان و با درک کاملا شخصی نسبت به نیروی برترم و حتی درک شخصی از دعا ، کارهای شخصی ، نیاز هایم را خودم جویا هستم ولی برای تواناییش دعا میکنم
پاسخ
در همه حال و همه وقت دعا می کنم ، قبل و بعد انجام کاری ، وقتی اراده کار یا چیزی از دستم خارج است و من توانایی آن را ندارم ، وقتی حس می کنم تخلیه شده ام بابت آن از

خدا تشکر می کنم و با او حرف میزنم . وقتی از کسی رنجش دارم و ناراحت هستم از خدا کمک می خواهم ، وقتی از خدا بابت آرزوها و هدف هایم چیزی طلب می کنم دعا می کنم .

هرگاه دچار روزمرگی و چالش می شوم و هر گاه خودخواه و خودمحور می شوم دعا می کنم .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان