امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم یازدهم سوال 15: دعا کردن چگونه به من کمک می کند که روشن بین و آینده نگر باشم؟
بعضی از ما سعی می کنیم دعا را در طول روز با زندگی خود در آمیزیم . دعای مداوم و منظم تمرین بسیار خوبی است و کمک می کند ، برقراری رابطه با

نیروی برترمان برای ما به شکل یک عادت در آید که ممکن است روزی بهبودی ما را نجات دهد .
پاسخ
وقتی بطور نا خودآگاه در طی روز در هر شرایطی دعا می کنیم ، قدرت برقراری رابطه مستمر با نیروی برترمان را در خود تقویت می کنیم و با امید و تلاش

بیشتری می توانیم به روشن بینی برسیم و ترسیم بهتری از آینده خود داشته باشیم ، چرا که به نیروی برتر خود ایمان داریم و مطمئن هستیم که در همه

حال مراقب ما است و در مسیر بهبودی یاور ما می باشد .
پاسخ
دعا کردن موجب تمرکز ذهن برروی رابطه خود با قدرتیست ک در طی کارکرد قدمهای قبل ب آن ایمان آورده ایم.ودراین رابطه بخاطر احساس امنیت و اعتماد امید و ایمان جای ناامیدی و ترس را میگیرد. و باشهامت بیشتری باواقعیتها روب رو خواهیم شد. دعا کردن روزانه موجب تقویت صبر و یادآوری هدف و قدرت نیروی برتر است
پاسخ
دعا کردن کمک میکند از اراده خداوند اگاه شد اینده نگری یعنی جیزهایی که به دست اوردم از انها بهینه استفاده کنم و از انها مراقبت کنم روشن بینی این سوال ینی به حق خودم قانع باشم و سعی کنم جیزهایی را که دارم در اختیار دیگران بگذارم و منظم و هدف مند باشم دعا کردن کمک میکند و امادگی کامل به من میدهد بهتر نواقصم را ببینم و اگاه باشم از انها استفاده نکنم به محیط پیرامونم کمک کنم و احترام نگه دارم ...
پاسخ
وقتی دعا می کنم این قابلیت را پیدا می کنم که از زاویه بهتری به زندگیم نگاه کنم و درک بهتری از دنیای اطرافم داشته باشم . وقتی می بینم که چیزهایی که برایم یک روز رویا بود ،

الان به حقیقت پیوسته و دلیلش این بوده که دعا کردم و یک هدف را دنبال کردم لذت می برم . پس با دعا کردن می توانم این قدرت را در آینده خود جاری کنم و امروزم را بسازم و فردا

حتماً ساخته خواهد شد.
پاسخ
گاها کمک میکند که بر روی هدفی خاص متمرکز شوم ، هدفی که من برای تلاش به رسیدنش تلاشی نمیکنم ، اما دعا کردن کمک میکند که متمرکز شوم و آگاهانه آن هدف را دنبال کنم و این خود آینده نگری است
گاهی هم سبب میشود که نجنگم و دنبال اراده شخصی خودم نباشم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان